Chrome OS sa opičí po Windowse 10. Google chce pravdepodobne takéto notifikačné centrum! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Chrome OS sa opičí po Windowse 10. Google chce pravdepodobne takéto notifikačné centrum!

notifikacne centrum Windows 10

ANDROID

Chrome OS sa opičí po Windowse 10. Google chce pravdepodobne takéto notifikačné centrum!

Chrome OS, operačný systém vytvorený spoločnosťou Google, ktorý je primárne určený pre lacnejšie zariadenia dostane čoskoro pravdepodobne poriadnu nádielku aktualizácií, v rámci ktorých nebude chýbať ani redizajn Centra akcií.

Chrome OS bude mať pravdepodobné podobné notifikačné centrum ako Windows

Ako môžete vidieť nižšie na internet sa dostal obrázok notifikačného centra operačného systému Chrome OS, ktorý inšpiráciu hľadal vo Windowse 10.

chrome OS notifikacne centrum

Zdroj: MSP

Podľa uniknutého obrázku môžeme hovoriť, že Google sa chystá spojiť systémové lišty a notifikačné centrum, ktoré bude podľa všetkého pripomínať známe notifikačné centrum z Windows 10. Tak isto sa hovorí aj o tom, že Chrome OS bude podporovať Windows 10 na pozadí v systéme Linux.

Ako sa vám pozdávajú zmenu?

Zdroj: MSP, úvodný obrázok: vlastný

TIP  Microsoft naďalej pracuje na novom Ovládacom centre, ktoré v budúcnosti nahradí Centrum akcií

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.