Chrome OS sa opičí po Windowse 10. Google chce pravdepodobne takéto notifikačné centrum! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Chrome OS sa opičí po Windowse 10. Google chce pravdepodobne takéto notifikačné centrum!

notifikacne centrum Windows 10

ANDROID

Chrome OS sa opičí po Windowse 10. Google chce pravdepodobne takéto notifikačné centrum!

Chrome OS, operačný systém vytvorený spoločnosťou Google, ktorý je primárne určený pre lacnejšie zariadenia dostane čoskoro pravdepodobne poriadnu nádielku aktualizácií, v rámci ktorých nebude chýbať ani redizajn Centra akcií.

Chrome OS bude mať pravdepodobné podobné notifikačné centrum ako Windows

Ako môžete vidieť nižšie na internet sa dostal obrázok notifikačného centra operačného systému Chrome OS, ktorý inšpiráciu hľadal vo Windowse 10.

chrome OS notifikacne centrum

Zdroj: MSP

Podľa uniknutého obrázku môžeme hovoriť, že Google sa chystá spojiť systémové lišty a notifikačné centrum, ktoré bude podľa všetkého pripomínať známe notifikačné centrum z Windows 10. Tak isto sa hovorí aj o tom, že Chrome OS bude podporovať Windows 10 na pozadí v systéme Linux.

Ako sa vám pozdávajú zmenu?

Zdroj: MSP, úvodný obrázok: vlastný

TIP  Populárny Microsoft Launcher pre Android dostáva opäť množstvo nových funkcií. Novinkou je aj úplná podpora Androidu Oreo

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.