Chcete na Windows Phone pozerať filmy s titulkami? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Chcete na Windows Phone pozerať filmy s titulkami?

TIP REDAKCIE

Chcete na Windows Phone pozerať filmy s titulkami?

Využívate mobil aj na sledovanie filmov? Ak hej, a nie ste „native speaker“ určite ste mali problém s pridaním titulkov k videu. MoliPlayer Pro je aplikácia, vďaka ktorej môžete pridať titulky k videám, jednoduchšie ako to na prvý podhľad vyzerá. Aplikácia prehrá väčšinu známych formátov videí, ako sú 3GP, FLV, VOD, WMV, AVI, DivX, XviD, MP4 a MKV a podobne. Viacero rôznych aplikácií v obchode je obmedzených na pridanie titulok len z SD karty, Čo však nie je problém pri MoliPlayer Pro. V prípade ak váš telefón nepodporuje SD karty je potrebné film nahrať do fotiek a následne priradiť k nemu titulky.

videopro

Cena aplikácia je 2.99 dolára. Stiahnuť ju môžete na tejto adrese: Windows Phone Store

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

3 komentáre
 • semir312

  Podporuje prehrávanie aj z LAN cloudového úložiska, no titulky sa mi nepodarilo rozchodiť ani ak som mal stiahnutý film vo video priečinku…myslíte, že to fakt treba nahrať do fotiek?

  • drioton

   ono treba mať titulky v UTF nie ANSI

   • semir312

    to som už tuším tiež skúšal…

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Na zlepšenie kvality chodu webstránky využívame súbory cookies. Prehliadaním stránky nám dávate súhlas s ich využívaním.