Chcete na Windows Phone pozerať filmy s titulkami? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Chcete na Windows Phone pozerať filmy s titulkami?

TIP REDAKCIE

Chcete na Windows Phone pozerať filmy s titulkami?

Využívate mobil aj na sledovanie filmov? Ak hej, a nie ste „native speaker“ určite ste mali problém s pridaním titulkov k videu. MoliPlayer Pro je aplikácia, vďaka ktorej môžete pridať titulky k videám, jednoduchšie ako to na prvý podhľad vyzerá. Aplikácia prehrá väčšinu známych formátov videí, ako sú 3GP, FLV, VOD, WMV, AVI, DivX, XviD, MP4 a MKV a podobne. Viacero rôznych aplikácií v obchode je obmedzených na pridanie titulok len z SD karty, Čo však nie je problém pri MoliPlayer Pro. V prípade ak váš telefón nepodporuje SD karty je potrebné film nahrať do fotiek a následne priradiť k nemu titulky.

videopro

Cena aplikácia je 2.99 dolára. Stiahnuť ju môžete na tejto adrese: Windows Phone Store

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

3 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.