CES: Qualcomm hovoril o procesore Snapdragon 810 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

CES: Qualcomm hovoril o procesore Snapdragon 810

Novinky

CES: Qualcomm hovoril o procesore Snapdragon 810

Qualcomm na tlačovej konferencii v Las Vegas hoci neukázal nový procesor, ale hovoril o pripravovanom Snapdragone 810, ktorý by mal priniesť ďalšie nové technológie. Snapdragon 810 bude postavený na 64-bitovej architektúre, vďaka ktorej procesory zvládnu toho oveľa viac.

Screen Shot 2014-04-07 at 2.28.18 AM

Medzi novinky, ktoré boli predstavené patrí napríklad znížená energetická náročnosť, streamovanie 4K videí, počas hovoru, pri čom je možné prejsť z 4G siete na Wi-fi bez nutnosti ukončenia hovoru, alebo streamovanie videa prostredníctvom špeciálneho zariadenia do Vašej TV, respektíve PC, rýchlejšia rýchlosť pri prenášaní dát prostredníctvom Wi-Fi a podobne. Prvým telefónom, ktorý bude disponovať týmto procesorom bude LG G Flex 2, ktorý bol predstavený predvčerom. Pevne veríme, že tento chipset sa dostane aj do zariadení Microsoftu. Nižšie si môžete pozrieť sériu videí, ktoré predstavujú Snapdragon 810 bližšie.
TIP  Internetový obchod Alza.sk postihol veľký výpadok! Nefunguje výdaj objednávok ani infolinka

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.