CEO spoločnosti Game Troopers povedal niekoľko slov o ťažkej situácii Windows Phone zariadení | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

CEO spoločnosti Game Troopers povedal niekoľko slov o ťažkej situácii Windows Phone zariadení

Novinky

CEO spoločnosti Game Troopers povedal niekoľko slov o ťažkej situácii Windows Phone zariadení

CEO spoločnosti Game Troopers povedal niekoľko slov o ťažkej situácii Windows Phone zariadení

Nie je zvykom, že CEO niektorej spoločnosti sa vyjadruje na vedenie ďalšej firmy, ale na druhej strane nie je to ani žiadnym škandálom, hlavne keď je vystihnutá podstata a pravda. Poslednou spoločnosťou, ktorá hovorila o činoch spoločnosti Microsoft bolo HP, ktorá smutne konštatovala, že Microsoft položil ich plány so zariadením Elite X3.

Microsoft spravil viacero chýb s Windows Phone platformou

Nedávno svet Windowsu obehli informácie o konci podpory herného štúdia Gameloft  pre platformu Windows Phone, dôvodom mal byť údajne koniec záujmu Microsoftu. Neskôr však vydali stanovisko, ktoré sa dementovalo tento dôvod. Jedným z posledných mohykánov, ktorí ešte nezlomili palicu (úplne) je ešte spoločnosť Game Troopers, ktorej CEO Jesus Bosch sa vyjadril k súčasnej situácii týmto slovami:

“Microsoft spravil veľa zlých vecí s Windows Phone, z pohľadu vývojárov (s tolkými platformami a toľkými prelomovými zmenami) a z obchodného hľadiska (zaobchádzali s veľmi lojálnymi vývojármi ako sú Game Troopers a ich stratégie pre prilákania ďalších vývojárov).”

Ťažko s týmito slovami nesúhlasiť, Microsoft skutočne chyboval nie raz, ale desiatkykrát či už z komerčného hľadiska tak aj z pohľadu podpory vývojárov, a pritom mali doslova všetko – kapitál, plnohodnotný software a silnú komunitu fanúšikov, ktorá veľmi dlho prehliadala jednu chybu za druhou. Pre Windows Phone, najväčším sklamaním bolo vystriedanie Ballmera za Nadellu, hoci v tom čase to vyzeralo ako správny krok. Z hľadiska jeho nedávnych slov hovoriacich o tom, že svet 3. operačný systém nepotrebuje jeho všetky doterajšie kroky zapadajú do seba ako lego.

TIP  Microsoft Launcher pre Android dostal veľkú aktualizáciu. Prináša inteligentné vyhľadávanie pomocou fotoaparátu a mnoho ďalší funkcií

V každom prípade, Game Troopers na Windows platforme zostáva, pričom sa sústredí hlavne pre PC. Čo sa týka tej mobilnej, tak je možné, že niektoré hry sa čoskoro stratia z obchodu.

Zdroj: onewindows.es

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.