Cena za jeden Bitcoin má novú najvyššiu hodnotu. A stále rastie! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Cena za jeden Bitcoin má novú najvyššiu hodnotu. A stále rastie!

Novinky

Cena za jeden Bitcoin má novú najvyššiu hodnotu. A stále rastie!

Cena za jeden Bitcoin má novú najvyššiu hodnotu. A stále rastie!

Určite mnohí poznáte Bitcoin. Ide o inovatívnu kryptomenu, ktorá je plne open-source. Je to mena, ktorou je možné platiť prostredníctvom decentralizovanej siete. Veľkou unikátnosťou je, že je navrhnutá tak, aby ju nikto nemohol nijako ovplyvňovať, falšovať, zabavovať účty, kontrolovať peňažné toky alebo spôsobovať infláciu. To platí aj pre samotných autorov.

zdroj: wikipedia.org

V sobotu skoro ráno stúpla hodnota jedného Bitcoinu. Nárast ceny tejto kryptomeny činil takmer 9%, čím stanovil nový rekord. Momentálne, v čase písania, je hodnota $ 3 415 za jeden Bitcoin. To je už viditeľne viac ako posledný rekord $ 3000, ktorý bol stanovený v júni.

zdroj: vlastný

Podľa informácií CoinMarketCap je trhová hodnota Bitcoinu je aktuálne viac ako $ 52 miliárd. Návratnosť všetkých investícií ku prvému dňu tohto roka je 220%.

zdroj: facebook.com/8techreal

Pokiaľ aj Vy patríte medzi ľudí, ktorí sa báli zainvestovať. Nebudte smutný! V poslednej dobe častejšie a častejšie skloňuje Ethereum.

zdroj: fortune.com, wikipedia.org 

 

TIP  Facebook reaguje na ochranu súkromia GDPR a prináša nový štandard! 1,5 miliardy ľudí je však z tejto ochrany nečakane vylúčených
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.