Cena nedávno predstaveného inteligentného náramku Xiaomi Mi Band 3 padla pod magickú hranicu 30€! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Cena nedávno predstaveného inteligentného náramku Xiaomi Mi Band 3 padla pod magickú hranicu 30€!

Xiaomi Mi Band 3 vodeodlnost_uvodny obrazok

TIP REDAKCIE

Cena nedávno predstaveného inteligentného náramku Xiaomi Mi Band 3 padla pod magickú hranicu 30€!

Xiaomi Mi Band 3 je fitnes náramok, na ktorý mnohí z nás dlho čakali a tí, ktorí sa rozhodli počkať s jeho kúpou urobili dobre. Jeho cena totiž aktuálne padla na cenové dno v podobe 29,23€!

Xiaomi Mi Band 3 predna strana .

Zdroj: produktová fotografia

Xiaomi Mi Band 3 nájdeš aktuálne v exkluzívnej ponuke obchode GearBest.com

Mi Band 3 oproti svojmu predchodcovi dostal do vienka viacero vylepšení. Prvou z nich je oveľa väčší displej, ktorý podrástol do veľkosti 0,78“ s tým, že sa stále jedná o OLED technológiu. Samozrejmosťou je aj vyššie rozlíšenie či novšia verzia technológie Bluetooth (4.2).

Xiaomi Mi Band 3 zadna strana .

Zdroj: produktová fotografia

Ďalšou významnou novinkou je aj to, že na hodinkách môžete prečítať text prichádzajúcich správ. Tak isto vás displej bude informovať o počte krokov, počasí, prichádzajúcich hovorov a podobne. Tam však vlastnosti týchto hodiniek nekončia. Môžu sa napríklad ďalej ešte pochváliť  extrémnou výdržou batérie a to až do 20 dní či odolnosťou voči vode do 5ATM. Inými slovami tento fitnes náramok sa nezľakne ani vody v bazéne či potápania sa do hĺbky až 50 metrov.

Xiaomi Mi Band 3 chytrý náramok určite stojí za povšimnutie z viacerých uhľov pohľadu. Napríklad Jedným z nich je technologický progres oproti svojmu predchodcovi či aktuálna cenovka, ktorá je nastavená na zatiaľ historicky najnižšej hodnote. Preto ak ťa tento fitnes náramok zaujal tak ti určite odporúčame dlho neváhať, ponuka je totiž časovo  limitovaná.

TIP  Športový Xiaomi batoh môžeš momentálne získať za neuveriteľných 7,50 eur! Využi exkluzívny kupón čo najskôr
Xiaomi Mi Band 3 cena

Zdro: vlastný

Xiaomi Mi Band 3 nájdeš aktuálne v exkluzívnej ponuke obchode GearBest.com

Zdroj: TS

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.