Cena bezrámčekového smartfónu Maze Alpha klesla na historické minimum! Využi zľavové kupóny, vďaka ktorým ušetríš desiatky eur | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Cena bezrámčekového smartfónu Maze Alpha klesla na historické minimum! Využi zľavové kupóny, vďaka ktorým ušetríš desiatky eur

Novinky

Cena bezrámčekového smartfónu Maze Alpha klesla na historické minimum! Využi zľavové kupóny, vďaka ktorým ušetríš desiatky eur

Vlna predvianočných zliav naďalej pokračuje a tentokrát sme si pre Vás pripravili ďalšiu zaujímavú akciu. Smartfón Maze Alpha s neuveriteľným 6 palcovým bezrámikovým displejom sme už párkrát predstavovali, no jeho cenovka momentálne klesla na historické maximum. Cenu zrazíš o niekoľko desiatok eur vďaka špeciálnym kupónom, ktoré je možné využiť až do konca decembra. Pozor! Smartfón je momentálne dostupný aj v českom sklade a vďaka tomu sa vyhnete všetkým hraničným poplatkom a zásielka ku Vám príde v priebehu pár dní. 

Zdroj: produktová fotografia

MAZE Alpha je na prvý pohľad smartfón, ktorý zaujme hlavne dizajnom. Jeho prednosťou je hlavne naozaj veľký 6″ Full HD displej s osadeným ochranným sklom Gorilla Glass 4. Po stranách nieje displej ohraničnený, keďže disponuje 2.5D zaoblením. Na „brade zariadenia“ sa nachádzajú tlačidlo “Domov” so zabudovaným skenerom odtlačkov prsta.

Maze Alpha poteší aj svojou “silou”

V útrobách zariadenia nájdeme osemjadrový procesor Helio P25 pracujúci s taktom jadier od 1,4GHz až po 2,5GHz. O výkon s ďalej stará grafický čip ARM Mali-T880 MP2, ktorému sekunduje 6GB operačnej pamäte RAM spolu s 64GB úložným priestorom.

Zdroj: produktová fotografia

Pod kapotou sa ešte nachádza batéria s kapacitou 4000mAh, ktorú je možné nabíjať prostredníctvom USB Type-C konektora. Fotoaparát disponuje dvomi šošovkami na zadnej strane, 13MP a 5MP s clonou f/2.2. Na prednej strane nájdeme snímač s rovnakým rozlíšením, 5MP.

TIP  Toto je jeden z najdostupnejších dronov s pokročilými funkciami a s nadpriemernou dobou letu na jedno nabitie. Nepremeškaj túto príležitosť!

Smartfón je dostupný aj v prevedení s 4GB operačnej pamäte RAM. So špeciálnym kupónom CZwarehouse21 sa cenovka “slabšej” verzie zníži na 141,15 eur. Jeho silnejší brat s 6GB RAMkou je s kupónom CZwarehouse18 dostupný za necelých 166 eur. Pri nákupe nezabudnite zvoliť sklad EU-5 (Český sklad) vďaka čomu sa vyhnite zbytočným poplatkom ako DPH či CLO a Vaša objednávka vďaka tomu príde v priebehu niekoľkých dní.

Maze Alpha v 4GB verzií nájdeš tu

Maze Alpha s 6GB operačnou pamäťou RAM za super cenu nájdeš tu

Zdroj: vlastný 

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.