Časová OS pre Windows 10 sa opäť vracia do systému | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Časová OS pre Windows 10 sa opäť vracia do systému

Windows 10

Časová OS pre Windows 10 sa opäť vracia do systému

Časová OS,  je funkcionalita ktorá bola v rámci testovacích verzií Windowsu 10 dávnejšie ešte aktívna sa vráti späť. Microsoft vo svojom najnovšom blogu hlási, že už v nastávajúcom zostavení v rámci okruhu Windows Insider – Fast Ring zavíta späť.

Časová OS sa vráti do rozhrania Windows 10

Prvýkrát sme o tejto funkcii mohli oficiálne počuť na evente Build 2017,  a mnohí preto očakávali že bude zakomponovaná aj v rámci veľkej Windows 10 Fall Creators Update aktualizácii, nestalo sa však tak.

Pre tých, ktorí o funkcii počujú prvýkrát alebo si potrebujú osviežiť o nej informácie tak táto funkcia má dopomôcť pri práci na viacerých zariadeniach ako je napr. smartfón, PC, tablet a ďalšie kde uvidíte históriu jednotlivých úkonov ako aj rozpracované projekty.

Predpokladaný termín, kedy by sme sa mali dočkať tejto funkcionality aj v netestových verziách Windowsu nie je dnes ešte známy, avšak jej príchod by mal byť spojený spolu s veľkou aktualizáciou Redstone 4.

Zdroj: Twitter

 

TIP  Microsoft sa opäť chváli vysokým číslom aktívnych používateľov Windowsu 10, nárastom používateľov Cortany a mnoho ďalšieho

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows 10

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.