Čas na čistú inštaláciu? Windows 10 Fall Creators Update Insider Preview je už dostupná | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

Čas na čistú inštaláciu? Windows 10 Fall Creators Update Insider Preview je už dostupná

Novinky

Čas na čistú inštaláciu? Windows 10 Fall Creators Update Insider Preview je už dostupná

Neubehol ani týždeň, odkedy predstavil Microsoft všetky novinky, ktoré majú prísť vo Windows 10 Fall Creators aktualizácií a pridal ich ako Slow Ring. Vedenie v Redmonde však uverejnila aj ISO súbor s Windows 10 Fall Creators. Konkrétne ide o Insider Preview build 16232.

zdroj: vlastný

Tento build 16232 prináša mnoho nových funkcií, na ktoré ste mohli naraziť v posledných Insider buildoch. Zaujímavé veci sú napríklad Fluent Design riešenie pre  Štart menu, vylepšené vytváranie webových poznámok a čítanie e-kníh a Cortana s novými funkciami. Microsoft taktiež pridal upravenú funkciu Story Remix, ktorú môžeme nájsť v aplikácií Microsoft Photos. Nemôžeme zabudnúť na nové emoji, ktoré spestrujú naše konverzácie. V neposlednom rade sa tu nachádza aj úplne nová dotyková klávesnica, ktorá prichádza s funkciou Swipe.

zdroj: vlastný

Vďaka ISO si môžu používatelia, ktorých to zaujalo, vyskúšať všetky nové funkcie a vylepšenia, ktoré prichádzajú s aktualizáciou Windows 10 Fall Creators Update. Ak ste už Windows Insider, môžete použiť ISO na čistú inštaláciu. A ak si to chcete len-tak očkom prejsť, môžete nainštalovať ISO na virtual machine.

ISO súbor si môžete stiahnuť tu.

zdroj: vlastný

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.