Build 2017 priniesol nový doplnok pre PowerPoint, ktorý umožní preklad prezentácií v reálnom čase | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Build 2017 priniesol nový doplnok pre PowerPoint, ktorý umožní preklad prezentácií v reálnom čase

Novinky

Build 2017 priniesol nový doplnok pre PowerPoint, ktorý umožní preklad prezentácií v reálnom čase

Build 2017 je v plnom prúde a od včerajšieho dňa nás valcujú informácie o novinkách, ktoré si pre nás spoločnosť prichystala. Jednou takouto je aj doplnok pre Power Point (Presentation Translator), ktorý prináša preklad obsahu prezentácií v reálnom čase.

Zdroj: techcrunch.com

Celý tento proces funguje tak, že používateľ si stiahne tento doplnok a následne ho zosynchronizuje so svojou prezentáciou. Výsledkom by malo byť vloženie prekladu v spodnej časti prezentácie. Následne prostredníctvom špeciálneho odkazu je možné prezentáciu takto zdieľať so svojim publikom.

Spoločnosť tento doplnok, ktorý vznikol v rámci Microsoft Garage momentálne uvoľňuje len pre testovacie zostavenia. Prihlásiť sa do testovacej verzie môžete tu. Celkovo k prekladu je dostupných 9 hovorených jazykov (Arabčina, Čínština, Angličtina, Francúzština, Nemčina, Taliančina, Japončina, Portugalčina, Ruština a Španielčina) a 60 pre písaný text.

Zdroj: techcrunch.com

TIP  Nadšencom mobilného Windowsu sa podaril ďalší husársky kúsok! Windows 10 ARM funguje aj na Lumii 950. Podpora ďalších Windows 10 smartfónov je len otázkou času

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.