Build 2017 priniesol nový doplnok pre PowerPoint, ktorý umožní preklad prezentácií v reálnom čase | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Build 2017 priniesol nový doplnok pre PowerPoint, ktorý umožní preklad prezentácií v reálnom čase

Novinky

Build 2017 priniesol nový doplnok pre PowerPoint, ktorý umožní preklad prezentácií v reálnom čase

Build 2017 je v plnom prúde a od včerajšieho dňa nás valcujú informácie o novinkách, ktoré si pre nás spoločnosť prichystala. Jednou takouto je aj doplnok pre Power Point (Presentation Translator), ktorý prináša preklad obsahu prezentácií v reálnom čase.

Zdroj: techcrunch.com

Celý tento proces funguje tak, že používateľ si stiahne tento doplnok a následne ho zosynchronizuje so svojou prezentáciou. Výsledkom by malo byť vloženie prekladu v spodnej časti prezentácie. Následne prostredníctvom špeciálneho odkazu je možné prezentáciu takto zdieľať so svojim publikom.

Spoločnosť tento doplnok, ktorý vznikol v rámci Microsoft Garage momentálne uvoľňuje len pre testovacie zostavenia. Prihlásiť sa do testovacej verzie môžete tu. Celkovo k prekladu je dostupných 9 hovorených jazykov (Arabčina, Čínština, Angličtina, Francúzština, Nemčina, Taliančina, Japončina, Portugalčina, Ruština a Španielčina) a 60 pre písaný text.

Zdroj: techcrunch.com

TIP  Ďalšia aktualizácia operačného systému Windows 10 bude označená ako October 2018 Update

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.