Budúcnosť je na dosah. Pozrite si video jedného z prvého tunelov pod Los Angeles, pod ktorým Elon Musk buduje nový dopravný systém | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Budúcnosť je na dosah. Pozrite si video jedného z prvého tunelov pod Los Angeles, pod ktorým Elon Musk buduje nový dopravný systém

TECH

Budúcnosť je na dosah. Pozrite si video jedného z prvého tunelov pod Los Angeles, pod ktorým Elon Musk buduje nový dopravný systém

The Boring Company je spoločnosť za ktorou stojí jeden z najvýznamnejších vizionárov dnešnej doby, Elon Musk.

Ešte v auguste minulého roka oznámil, že sa chystá vybudovať sieť tunelov pod mestami, ktoré mali slúžiť na prepravu automobilov. Neskôr však plány zmenil a tunely, ktoré boli pôvodne určené pre automobily, zavrhol a ich novým účelom má byť preprava chodcov a cyklistov.

Na videu nižšie si môžete pozrieť prvotný plán Elona Muska.

Pozrite si ako vyzerá aktuálny stav projektu spoločnosti The Boring Company

Najnovšie Elon Musk prostredníctvom sociálnej siete Instagram zverejnil krátke video vrátane popisu, ktoré ukazuje aktuálny stav tuneli pod mestom Los Angeles. V rámci popisu Elon píše, že tunel je takmer pred dokončením a dnes čakajú už len na finálne povolenia zo strany mesta. V závere dodáva, že lístky na túto dopravu budú pre chodcov a cyklistov lacnejšie ako aktuálna mestská doprava.

Pre tých, ktorí o tomto projekte počujú prvýkrát, Elon Musk vytvára pod mestom sieť tunelov, v ktorých by sa mali pohybovať chodci vrátane cyklistov v špeciálnych kapsulách, do ktorých budú nastupovať na povrchu. Vo videu nižšie si môžete pozrieť predstavu Elona Muska ako by to malo fungovať v praxi.

TIP  Nvidia predstavila novú grafickú kartu GTX 1050 s 3 GB RAM pamäťou

Zdroj: Instagram, vlastný

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TECH

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.