Bude súčasťou olympiády aj e-Šport? Toto bude jedna z hlavných tém nadchádzajúceho fóra | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Bude súčasťou olympiády aj e-Šport? Toto bude jedna z hlavných tém nadchádzajúceho fóra

esport_pexels

PC hry

Bude súčasťou olympiády aj e-Šport? Toto bude jedna z hlavných tém nadchádzajúceho fóra

Je e-Šport skutočným športom? Tak táto otázka bude jednou z tém, ktorá sa bude diskutovať na hosťovanom fóre Medzinárodnej olympijskej komisia a  Svetovej asociácie medzinárodných športov.

Hlavným cieľom tejto diskusie bude vytvorenie „spoločného porozumenia“ medzi svetom športu a e-športu.

Toto fórum, ktoré bude sledované mnohými fanúšikmi počítačových hier sa bude konať budúci mesiac, 21. júla v Lausanne. Ponúkne sériu viacerých panelových diskusií ako môže e-Šport a Olympiáda spolu kooperovať.

Je e-Šport športom?

V minulosti Medzinárodná olympijská komisia povedala, že by uvítala e-Šport, preto sa domnievame, že táto téma nemusí byť až taký „fantazijný pojem“. Koniec koncov na olympiáde v roku 2022, ktorá sa má konať v Ázii  by podľa aktuálnych správ nemal chýbať aj stan pre súťaže v e-Športe. Ako to však vo finálne bude vyzerať je len dnes ťažko povedať.

Uvítali by ste e-Šport na olympiáde?

Zdroj: engadget.com, úvodný obrázok: Pexels.com

TIP  Najlepšie hry na Steame, ktoré sú dostupné zadarmo | GIGANTIC

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.