Bude Prestigio MultiPad Visconte Quad hitom vianoc? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Bude Prestigio MultiPad Visconte Quad hitom vianoc?

Novinky

Bude Prestigio MultiPad Visconte Quad hitom vianoc?

Vianoce sa pomaly, ale nezastaviteľne blížia a ak uvažujete o kúpe tabletu dávame Vám do pozornosti Prestigio MultiPad Visconte Quad s Windowsom. Tablet sám o sebe má praktických 8 palcov, čo nie je veľa, ale ani málo. IPS LCD displej má rozlíšenie 1200 x 800 bodov, čo na dnešné pomery dostačujúce. Srdce tabletu  tvorí štvorjadrový procesor od Intelu s taktom 1.83 GHz, ktorému sekunduje 1 GB RAM pamäte a 16 GB pamäť, ktorá je rozšíriteľná o ďalších 32 GB. O výdrž tabletu sa stará batéria s kapacitou 4000 mAh, ktorá údajne vydrží slušných 6 hodín čo by malo stačiť na jeden a pol cesty z Košíc do Bratislavy. Tablet tiež disponuje dvojicou fotoaparátov s rozlíšením 2 a 1.3 Mpx. A to najlepšie na záver, cena tohto tabletu začína len na 119 eurách, do predaja by sa mal dostať v priebehu najbližších týždňov.

tb

tb2

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

2 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.