Bude Dual-SIM RM-1090, prvý telefón pod označením Microsoft Lumia? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Bude Dual-SIM RM-1090, prvý telefón pod označením Microsoft Lumia?

Novinky

Bude Dual-SIM RM-1090, prvý telefón pod označením Microsoft Lumia?

Dual-SIM RM-1090 by mal byť prvý telefón od Nokie, ktorý ponesie nový názov Microsoft Lumia. Fotky o údajnom novom zariadení priniesol čínsky portál TENAA, ktorý sa odvoláva na zdroje blízke Microsoftu. Údajne telefón bude mať displej s qHD rozlíšením (960×540), GSM a 3G konektivitu. Ďalšie špecifiká zatiaľ nie sú známe, v prípade keď sa dozvieme nové informácie budeme Vás informovať.

microsoftlumia

Zdroj: weibo.com

TIP  Facebook začal uvoľňovať novú funkciu, ktorú nájdeme aj na známom fóre Reddit. Váš názor budú môcť ohodnotiť ďalší používatelia

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.