Brutálne vybavený smartfón Xiaomi Mi 5X je teraz dostupný za najnižšiu cenu v histórii! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Brutálne vybavený smartfón Xiaomi Mi 5X je teraz dostupný za najnižšiu cenu v histórii!

Xiaomi

TIP REDAKCIE

Brutálne vybavený smartfón Xiaomi Mi 5X je teraz dostupný za najnižšiu cenu v histórii!

Xiaomi Mi 5X je jedna z minuloročných vlajkových lodí od spoločnosti Xiaomi, ktorá je práve teraz dostupná vo viacerých EÚ skladoch s veľmi lákavou cenovkou, ktorej sa hovorí len ťažko nie. Mimochodom, v porovnaní s cenami v našich obchodoch tak môžeš ušetriť ku dnešnému dňu až niekoľko desiatok € a to je už čo povedať (zdroj: Heureka.sk).

Smartfón Xiaomi Mi 5X nájdeš v EÚ sklade na tomto odkaze

Xiaomi Mi 5X ponúka obrovský výkon

Smartfón ponúka veľký 5.5“ FULL HD displej s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov, ktorý sa môže pochváliť svetelnosťou 450 nitov. Okrem toho na prednej strane ponúka ešte tlačidlo Home ako aj fotoaparát s rozlíšením 5MP.

Zdroj: Youtube (Redskull)

Zadná strana ponúka hneď dva fotoaparáty s rozlíšením po 12 MP podporujúce technológiu automatického fázovania PDAF, 2-násobné optické priblíženie, dvojtónový blesk či skener odtlačkov prstov. Vráťme sa však k fotoaparátu. Primárny snímač totiž ponúka clonu f/2.2, ohniskovú vzdialenosť 26mm. Druhý ponúka clonu f/2.6 s ohniskovou vzdialenosťou 50mm. Telefónu nechýba ani podpora 4K videí pri 30FPS.

Zdroj: Youtube (Redskull)

Srdcom smartfónu Xiaomi Mi 5X je procesor od známeho výrobcu Qualcomm, konkrétne model Snapdragon 625, ktorý ponúka dokopy až 8-jadier s taktom pre každé jadro 2.0GHz. O grafické vyobrazenie sa stará grafický chip Adreno 506 a 4GB RAM spolu s 64 GB úložným priestorom. Inými slovami, budete mať problém nájsť v obchode aplikáciu či hru, s ktorou by si telefón neporadil.

TIP  Vernee Mars Pro s 6GB RAM momentálne kúpiš najlacnejšie na trhu, a to priamo od slovenského distribútora

Zdroj: Youtube (Redskull)

V rámci konektivity nechýba podpora 3G, 4G (FDD-LTE 850/900/1800/2100/2600 MHz), GPS a A-GPS, Bluetooth vo verzii 4.2, WiFi. Záujemcov poteší aj široká výbava senzorov od Akcelerometra, senzor automatického jasu, e-kompas, gravitačný senzor, infra port či Gyroskop. Celé zariadenie je obalené kovovým rámčekom, v ktorom nájdeme 2x slot pre Nano SIM kartu, jack pre slúchadla, Micro SD kartu čo  populárny USB Type-C konektor. PS: kapacita batérie je 3080mAh.

A to najlepšie na záver, smartfón je dostupný aj v EÚ sklade. Inými slovami sa vyhnete dodatočným poplatkom a tešiť sa môžete, že ho môžete mať doma už za pár dní. Ponuka je obmedzená len na pár telefónov.

V prípade ak sa vám telefón neujde v rámci EÚ skladu, tak vám odporúčame využiť čínsky sklad kde GearBest.com ponúka možnosť dopravy cez „Registered Air Mail“, v rámci ktorej ak vám telefón zastaví colnica a vyrubí vám doplatenie DPH tak pri vydokladovaní tohto poplatku podpore GearBest Vám  poplatok bude vrátený.

Smartfón Xiaomi Mi 5X nájdeš v EÚ sklade na tomto odkaze


Zdroj: Tlačová správa, obrázky: Youtube (RedSkull), úvodný obrázok: vlastný

 

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.