Bring Me Home: Prerobená hra Crossy Road vo futuristickom štýle | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Bring Me Home: Prerobená hra Crossy Road vo futuristickom štýle

Windows Hry

Bring Me Home: Prerobená hra Crossy Road vo futuristickom štýle

Najpopulárnejšia hra roku 2014 Crossy Road, ktorá sa dostala do Windows Phone obchodu niekoľko mesiacov dozadu má silnú konkurenciu v hre Bring Me Home, ktorá prináša rovnaký herný princíp, ale v modernom a futuristickom šate.

Bring Me Home je arkádová hra, ktorá je „kópiu“ známej hry Crossy Road, z čoho plynie aj princíp hry, ktorý je dostať sa na druhú stranu cesty. Avšak prináša úplne nový šat, ktorý poteší hlavne fanúšikov futuristických prvkov, ktoré sú prevedené v retro štýle.

Bring Me Home

Bring Me Home

Ak by ste chceli vyskúšať originálnu verziu hry stiahnete ju na nasledovnom odkaze (po kliknutí na obrázok)

Crossy Road

Crossy Road

 

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.