Boring Company od Elona Muska začala s predajom plameňometu. Stojí 500 dolárov | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Boring Company od Elona Muska začala s predajom plameňometu. Stojí 500 dolárov

Novinky

Boring Company od Elona Muska začala s predajom plameňometu. Stojí 500 dolárov

„Najbezpečnejší plameňomet na svete!“ Tak to je text, s ktorým sa spoločnosť Boring company, ktorej zakladateľom je Elon Musk prihovára svojich stránkach.

Great for roasting nuts 🔥 🥜

Príspevok, ktorý zdieľa Elon Musk (@elonmusk),

Elon Musk tento nový produkt predstavil svetu v priebehu soboty a aktuálne sa k dnešnému  dňu dostal aj do predpredaja. V rámci ponuky sa možno dočítať, že tento plameňomet bude distribuovaný už na jar tohto roka. Predtým ako vám však bude doručený tak vám prídu podmienky používania, s ktorými musíte súhlasiť.

Mimochodom, určite ak sa rozhodnete objednať si túto „hračku“ tak vám odporúčame investovať niekoľko € aj do hasiaceho prístroja. Nikdy neviete či sa vám nezíde.

Zdroj: Boring company

TIP  Vodič Tesly dostal v Británii 18 mesačný zákaz šoférovania a mastnú pokutu. Počas jazdy spal na sedadle spolujazdca

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.