Boring Company od Elona Muska začala s predajom plameňometu. Stojí 500 dolárov | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Boring Company od Elona Muska začala s predajom plameňometu. Stojí 500 dolárov

Novinky

Boring Company od Elona Muska začala s predajom plameňometu. Stojí 500 dolárov

„Najbezpečnejší plameňomet na svete!“ Tak to je text, s ktorým sa spoločnosť Boring company, ktorej zakladateľom je Elon Musk prihovára svojich stránkach.

Great for roasting nuts ? ?

Príspevok, ktorý zdieľa Elon Musk (@elonmusk),

Elon Musk tento nový produkt predstavil svetu v priebehu soboty a aktuálne sa k dnešnému  dňu dostal aj do predpredaja. V rámci ponuky sa možno dočítať, že tento plameňomet bude distribuovaný už na jar tohto roka. Predtým ako vám však bude doručený tak vám prídu podmienky používania, s ktorými musíte súhlasiť.

Mimochodom, určite ak sa rozhodnete objednať si túto „hračku“ tak vám odporúčame investovať niekoľko € aj do hasiaceho prístroja. Nikdy neviete či sa vám nezíde.

Zdroj: Boring company

TIP  Microsoft vyzýva na reguláciu technológie rozpoznávania tváre. Údaje môžu byť zneužité v reálnom živote

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.