Najčítanejší Windows 10 portál

Bola to len otázka času. SanDisk ukázal na CES najmenšie 1TB USBčko

Zdroj: produktová fotografia

Bolo ta len otázka času. Na CES 2018 spoločnosť SanDisk, ktorá je známa viacerými produktmi ako sú napríklad harddisky, usbčka a podobne predstavila najmenšie 1TB USBečko na svete. Používatelia tak budú môcť prenášať enormné kvantá dát na „jedenkrát“.

Sandisk okrem tohto USBčka na CES ukázal svetu aj najmenšie 256GB USBčko s rýchlosťou čítania 130MB/s čo je 15 rýchlejšie ako štandard USB 2.0.

„S 256GB prinášame ľudom flexibilitu pri prenášaní obsahu. Približne to je 14,000 fotografií, 10 hodín FULL HD videí a viac ako 16,000 pesničiek stále s 64GB dostupným priestorom pre ďalšie dáta.“

Tieto USBčka prichádzajú na trh aj s programom RescuePRO Delux data recovery, ktorý umožňuje obnovu dát v prípade ich nechceného vymazania.

Zdroj: MSP, úvodný obrázok: produktová fotografia (ilustračný obrázok)

TIP  Prvé odhady ceny skladateľného smartfónu od Samsungu hovoria, že to nebude lacný špás. Toľkoto by mal stáť!
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.