Bol predstavený ďalší Windows smartfón. Dnes už druhý! Pozrite si Trekstor WinPhone 5.0 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Bol predstavený ďalší Windows smartfón. Dnes už druhý! Pozrite si Trekstor WinPhone 5.0

Novinky

Bol predstavený ďalší Windows smartfón. Dnes už druhý! Pozrite si Trekstor WinPhone 5.0

Bol predstavený ďalší Windows smartfón. Dnes už druhý! Pozrite si Trekstor WinPhone 5.0

Dnes sme Vám priniesli report týkajúci sa toho, že spoločnosť Wileyfox predstavila nový Windows smartfón, o ktorom sme na konci zapochybovali vzhľadom na cenovku a jeho parametre. To sme však ešte nevedeli, že nás na IFA 2017 čaká ďalšie prekvapenie v podobe smartfónu WinPhone 5.0 od spoločnosti Trekstor. Musíme povedať, že sa fakt vydaril. Veď posúďte sami.

Trekstor WinPhone 5.0 na trh príde v prémiovom vyhotovení. Po boku smartfón lemuje kovová konštrukcia s mierne vyskakujúcimi sa tlačidlami ovládania hlasitosti a zapínania/vypínania. V spodnej časti zariadenia nájdeme reproduktory a USB port. Dizajnovo sa telefón nesie v duchu zariadenia Samsung Galaxy A5.

Predná strana je pokrytá veľkým 5“ IPS displejom, ktorého rozlíšenie ešte nie je známe. Srdce zariadenia tvorí procesor Qualcomm Snapdragon 617, ktorému sekunduje 3GB operačnej pamäte RAM a 16GB úložného priestoru, ktorý je možné rozšíriť. Podľa dostupných informácií cenová politika by mala byt nastavená na úrovni 350$.

Zdroj: WindowsArea.de

TIP  Nový render smartfónu Lenovo Z5 sa šíri po internete. Dočkáme sa prvého smartfónu bez akýchkoľvek výrezov či rámčekov?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

2 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.