Bol ohlásený príchod Age of Empires IV na Windows 10 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Bol ohlásený príchod Age of Empires IV na Windows 10

Novinky

Bol ohlásený príchod Age of Empires IV na Windows 10

Bol ohlásený príchod Age of Empires IV na Windows 10

Dočkali sme sa..

Už ubehlo neuveriteľných dvadsať rokov po tom, ako debutoval prvý diel Age of Empires. Microsoft tak predstavil štvrtý diel tejto hernej série. Návrat obľúbenej stratégie tak príde po viac ako desať rokov dlhej prestávke. Posledný diel, a teda Age of Empires III totiž vyšlo v roku 2005.

Microsoft túto správu oznámil na Gamescom 2017. Informoval, že nové Age of Empires IV príde na Windows 10. Na rozdiel od predchádzajúcich dielov. Vývoj zabezpečí štúdio Relic Entertainment a vyjde to pod značkou Microsoft Studios.

Relic Entertainment nie je v tejto sfére žiadnym nováčikom. Na konte majú tituly ako Company of Heroes alebo Dawn of War.

Microsoft nám taktiež nedávno priniesol informáciu o tom, kedy vyjde Age of Empires remaster. Dátum príchodu nového Age of Empires: Definitive Edition sa datuje na október. Tento remaster má prísť s kompletne prerobenou grafikou, lepšou hrateľnosťou, podporou 4K a s mnoho ďalšími úpravami.

TIP  Windows 10 zbiera osobné údaje bez povolenia! Microsoft teraz musí zaplatiť poriadne veľkú pokutu
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.