Pozrite si tento smartfón, ktorý bol predstavený na MWC 2018. BLUBOO S2 prináša otočiteľnú kameru | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Pozrite si tento smartfón, ktorý bol predstavený na MWC 2018. BLUBOO S2 prináša otočiteľnú kameru

Novinky

Pozrite si tento smartfón, ktorý bol predstavený na MWC 2018. BLUBOO S2 prináša otočiteľnú kameru

Pozrite si tento smartfón, ktorý bol predstavený na MWC 2018. BLUBOO S2 prináša otočiteľnú kameru

Spoločnosť BLUBOO pre fanúšikov čínskych telefónov určite nie je neznámou. Najnovšie na MWC 2018 predstavila smartfón, ktorý je niečím odlišným od mainstreamových zariadení – prináša otočiteľnú kameru.

Poďme však pekne po poriadku. Na videu nižšie môžete vidieť šošovku s rozlíšením 21MPx zatiaľ od neznámeho výrobcu. Špekuluje sa však  o tom, že kamera je od spoločnosti Sony. Bohužiaľ výrobca zatiaľ túto informáciu nepotvrdil.

BLUBOO S2 ponúka kameru, ktorú môžete otočiť

Pozornému oku určite neunikol krátky záber v 39 sekunde kedy ste mohli vzhliadnuť „Mickey Mouseové uši“. Nemusíte sa ľakať, táto vychytávka nie je žiadnym dizajnovým doplnkom, ale pomôcka slúžiaca na pretočenie fotoaparátu.

Telefón okrem tejto otočiteľnej kamery ponúka 6“ FULL HD+ displej s pomerom strán 18:9. V útrobách zariadenia by sa mal nachádzať procesor Helio P23, ktorému sekundujú 4GB operačnej pamäte RAM spolu so 64GB úložným priestorom. Telefón by mal byť dodávaný aj vo verzii 6GB RAM/64GB úložný priestor. Telefón by mal byť poháňaný batériou o kapacite 4200mAh.

Zdroj: GizChina (Youtube)

TIP  Adobe údajne už čoskoro vypustí plnohodnotný Photoshop pre iPady

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.