Blizzard pracuje na novom Diablo projekte! Dočkáme sa pokračovania jednej z najúspešnejších hier vôbec? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Blizzard pracuje na novom Diablo projekte! Dočkáme sa pokračovania jednej z najúspešnejších hier vôbec?

diablo

PC hry

Blizzard pracuje na novom Diablo projekte! Dočkáme sa pokračovania jednej z najúspešnejších hier vôbec?

Nuž, vyzerá to tak, že by sme sa mohli dočkať pokračovania jednej z najpopulárnejších hier svojho času. Reč je konkrétne o pokračovaní hry Diablo. Nasvedčuje tomu zverejnený inzerát, v ktorom spoločnosť Blizzard hľadá človeka, ktorý bude zodpovedať za umelecké prevedenie.

„Miniony pekla silnejú…

Pracujeme na novom ešte neoznámenom projekte Diablo. Máš skúsenosti s navrhovaním Dungeonov? Poď pracovať k nám, a spolu vytvoríme niečo výnimočné.

Náš tím  talentovaných vývojárov stále rastie. Náš backround je široký, ale všetci máme vášeň preto čo robíme. Veríme, že ak hľadáš dôkladne pripravenú sebavedomú posádku, ktorá zahŕňa spoluprácu, tak by sme mohli byť pre teba vhodní.“

Ďalej sa v inzeráte spomína, že kandidát bude zodpovedný za nové prostredie, vrátanie modelovania či textúr pre Diablo svet.

Zbytok špecifikácií uvedených v inzeráte sa radí medzi „klasické“ vyžadované vlastnosti na obsadzovanú pozíciu. Inými slovami nevieme dnes povedať či sa jedná len o rozšírenie pre existujúcu verziu hry Diablo 3 alebo spoločnosť Blizzard pracuje na novom pokračovaní tohto úspešného herného titulu.

Diablo 3 hra oficiálne bola vydaná 6 rokov dozadu pričom v roku 2017 dostala posledný veľký update (Rise of the Necromancer).

Zdroj: Blizzard via MSP, uvodný obrázok:  Youtube (Diablo)

 

TIP  Herný smartfón BlackShark sa dostal konečne do predaja. Dostupný je aj pre Slovákov a Čechov. Poznáme cenu

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.