Blíži sa koniec iPhonov? Apple vraj uvažuje nad novým pomenovaním prichádzajúcich iPhonov | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Blíži sa koniec iPhonov? Apple vraj uvažuje nad novým pomenovaním prichádzajúcich iPhonov

IPhone

Apple

Blíži sa koniec iPhonov? Apple vraj uvažuje nad novým pomenovaním prichádzajúcich iPhonov

Zdá sa, že sa spoločnosť Apple bude snažiť v nasledujúcich mesiacoch vo svojom portfóliu urobiť ďalšie “čistenie” a tentokrát si jablčná spoločnosť posvieti na iPhony. Analytik spoločnosti Guggenhein tvrdí, že sa Apple chystá zaviesť jednoduchšie označovanie iPhonov. Analytik zároveň informuje, že k zmene označovania by mohlo dôjsť už v tomto roku. Apple chce údajne prísť s novým označením pri nástupcoch iPhonu 8 a 8 Plus, pričom iPhone X si bude aj naďalej držať svoje špecifické značenie, ktoré zároveň tento model výrazne odlišuje a posúva vyššie.

iPhone už len ako “iPhone”?

Zmena označovania zariadení nie je pre spoločnosť Apple nič nové. Spoločnosť už totiž nedávno zmenila označovanie iPadov, ktoré bolo z dlhodobého hľadiska pre zmenu označovania už aj v minulosti chaotické. Teraz máme iPad označený ako iPad a jeho modelový rok alebo iPad Pro a modelový rok.

Analytik zároveň vo svojej správe uvádza, že je veľmi nepravdepodobné, že by v tomto roku došlo k nejakému výraznému zvýšeniu predaja iPhonov ma trhu. Dnešným problémom je totiž preplnený trh so smartfónmi a pravdepodobne sa len bude Apple snažiť si aj naďalej udržiavať výnosy z predaja.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: unsplash.com

TIP  Apple šokuje! Malý a lacný iPhone SE 2 vraj nebude!

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Apple

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.