Blacklight: Retribution je jednou z najlepších futuristických FPS hier, pri ktorej strávite hodiny zábavy. Dostupná je zadarmo | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Blacklight: Retribution je jednou z najlepších futuristických FPS hier, pri ktorej strávite hodiny zábavy. Dostupná je zadarmo

Blacklight Retribution uvodny obrazok

PC hry

Blacklight: Retribution je jednou z najlepších futuristických FPS hier, pri ktorej strávite hodiny zábavy. Dostupná je zadarmo

Ak patríte do kategórie hráčov, ktorí si radi zahrajú futuristické FPS  hry tak by ste mali spozornieť. Dávame vám do pozornosti bezplatnú hru Blacklight: Retribution, ktorá žnie v komunite hráčov jeden úspech za druhým.

Tak ako vo väčšine FPS hier tak aj tu sa musíte riadiť pravidlom zabi alebo budeš zabitý. V Blacklight: Retribution zneškodniť protihráča však nie je tak jednoduché ako by ste si mysleli. Hra totiž ponúka futuristickú bitku, v ktorej ako inak nájdete desiatky zbraní, s ktorými ste sa doteraz pravdepodobne ešte nestretli. Inými slovami polovica úspechu tkvie vo zvládnutí ich ovládania, ktoré môže mnohých na začiatku odradiť. Ak však zvládnete tento atribút hry, tak vás budú čakať hodiny zábavy. Ako hra vyzerá v praxi si môžete pozrieť vo videu nižšie.

Blacklight: Retribution je šialenou futuristickou strielačkou

Hra celkovo ponúka 7 rôznych herných režimov a 9 detailne prepracovaných mál. Medzi hernými režimami nechýbajú klasiky ako sú Team Death Match, Capture the Flag a ďalšie. Hra je v obchode Steam dostupná ako free-to-play, teda zadarmo.  Za hrou stojí herné štúdio Hardsuit Labs, Inc., ktoré ju vydalo ešte v roku 2012. Na druhej strane ju však pravidelne aktualizuje a prináša nové vlastnosti.

Blacklight: Retribution
Blacklight: Retribution
Developer: Hardsuit Labs, Inc.
Price: 0

Zdroj: vlastný

TIP  Najlepšie hry na Steame, ktoré sú dostupné zadarmo | GIGANTIC

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.