BlackBerry s Androidom?
Connect with us

BlackBerry s Androidom?

ŠPEKULÁCIE

BlackBerry s Androidom?

Spoločnosť BlackBerry, výrobca smartfónov známych najmä vďaka prepracovanej hardwarovej klávesnici sa už dlhší čas trápi. Celkový podiel na trhu s mobilnými zariadeniami je nízky, a má naďalej klesajúcu tendenciu. Zmeniť to má údajné pripravované zariadenie pod kódovým označením BlackBerry Prague.

Android a BlackBerry?

Android a BlackBerry?

Ako informuje portál N4BB, malo by sa jednať o zariadenie v nižšej cenovej kategórií, a čo je zaujímavejšie, BlackBerry plánuje použiť konkurenčný OS Android. Podľa niektorých správ by sa však mohli objaviť dve verzie, jedna s Androidom, a druhá s OS BlackBerry 10. Zariadenie by sa na trhu malo dostať v novembri tohto roka.

V prípade, ak by sa tento ťah spoločnosti vyplatil, je možné, že by sme sa mohli dočkať aj nasadenia Windows do zariadení BlackBerry, čo by bolo pre mnohých určite zaujímavé. Mali by ste záujem o takéto zariadenie?

TIP  Samsung vraj pripravuje smartfón bez rámčekov a s displejom aj na zadnej strane. Takto má vyzerať!

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.