Bing na Android dostal veľkú aktualizáciu | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Bing na Android dostal veľkú aktualizáciu | APLIKÁCIE

ANDROID

Bing na Android dostal veľkú aktualizáciu | APLIKÁCIE

Bing na Android dostal veľkú aktualizáciu | APLIKÁCIE

Microsoft vydal veľkú aktualizáciu pre aplikáciu služby Bing. Táto aktualizácia je dostupná len pre zariadenia, ktoré bežia na operačnom systéme Android. Aplikácia prešla kompletným grafickým prerobeným, dostala mnoho nových funkcií a ďalšie vylepšenia. Microsoft sa k tejto aktualizácií rozhodol, pretože chce ponúknuť kvality, ktoré sú dostupné na platforme Windows 10, aj užívateľom iných operačných systémov.

S najnovšou aktualizáciou prichádza možnosť otvárať karty, ukladať obrázky a pomocou dlhého podržania bude dostupných, okrem vyhľadania, aj mnoho ďalších funkcií. Ďalej ponúka Microsoft aj nové grafické spracovanie, ktoré je rýchlejšie, prehľadnejšiejednoduchšie. Poskytuje nám tak lepšie výsledky vyhľadávania.

Widget Vyhľadávania taktiež obsahuje titulky a funkciu skenovania čiarových kódov. Nemusíte tak otvárať aplikáciu. Navigačná lišta, ktorá sa nachádza v aplikácií, dostala novú vizuálnu funkciu.

Okrem vyššie spomínaných zmien, Microsoft taktiež opravil niektoré bugy a priniesol optimalizáciu, pre lepší chod aplikácie. Táto aplikácie je dostupná v Obchode play.

zdroj: vlastný
úvodný obrázok: androidcommunity.com

TIP  Takto bude vyzerať Google Pixel 3 XL, teda nový vlajkový smartfón od spoločnosti Google. Páči sa Ti?
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.