Bill Gates opustil Windows Phone platformu. Presedlal na Android
Connect with us

Bill Gates opustil Windows Phone platformu. Presedlal na Android

ANDROID

Bill Gates opustil Windows Phone platformu. Presedlal na Android

Bill Gates opustil Windows Phone platformu. Presedlal na Android

Bill Gates, najbohatší človek na svete, ktorý v podstate stojí za počítačmi ako ich poznáme. Autor viacerých verzií Windowsu pre dektop, ktoré dominujú v celosvetovom meradle ako aj autor operačného systému pre smartfóny Windows Phone, ktorý zažil aj obdobie slávy tak aj pádov.

Gates, v jednom z rozhovorov, ktoré poskytol pre známu show Fox News prezradil, že zamestnanci Microsoftu nepoužívajú Windows Phone ako primárny smartfón, a on nie je žiadnou výnimkou. Pričom dodal, že jeho primárnym smartfónom nie je iOS, ako by mnohí z nás tipovali, ale smartfón s operačným systémom Android. Dodal však, že na ňom používa prevažne software z ich vlastnej dielne, teda kancelársky balíček Office, aplikáciu Team a ďalšie.

Čo sa týka konkrétneho modelu, ktorý si našiel cestu do jeho vrecka, tak ten je momentálne neznámy. Túto informáciu totiž neprezradil.

Aký smartfón podľa vás používa Bill?

Zdroj: Fox News

 

TIP  Takto bude vyzerať Google Pixel 3 XL, teda nový vlajkový smartfón od spoločnosti Google. Páči sa Ti?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.