Big Hero 6 príde na Windows Phone 3. novembra | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Big Hero 6 príde na Windows Phone 3. novembra

Windows Hry

Big Hero 6 príde na Windows Phone 3. novembra

Disney spolu s filmom Big Hero 6 plánuje predstaviť aj novú  hru Big Hero 6: Bot Fight, ktorá je založená na štýle puzzle, kde hráč musí spájať rovnaké predmety dokopy aby vyhral nad nepriateľom. Podľa serveru Polygon, ktorý zverejnil informácie o plánoch Disney, v hre sa stretneme so stovkami  nepriateľských robotov, ktoré budú od levelu k levelu silnejšie, avšak aj vy budete môcť upgradovať svoju silu vďaka získaným bodom z predchádzajúcich súbojov.

Máte radi takýto typ hier?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.