Bezrámčekový smartfón Vivo Apex sa objavil na ďalších záberoch. Vyzerá brutálne! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Bezrámčekový smartfón Vivo Apex sa objavil na ďalších záberoch. Vyzerá brutálne!

Vivo telefon so skenerom odtlackov prstov

ANDROID

Bezrámčekový smartfón Vivo Apex sa objavil na ďalších záberoch. Vyzerá brutálne!

Už včera sme vás informovali o tom, že spoločnosti Vivo, ktorá sa už v minulosti preslávila vďaka veľmi zaujímavým zariadeniam, pripravuje nový smartfón Vivo APEX, ktorý prinesie minimálne alebo žiadne rámčeky okolo obrazovky, a to aj napriek stále prítomnosti slúchadlového konektora jack na svojom tele.

Vivo Apex

zdroj: gsmarena.com

Vivo Apex môže byť najzaujímavejší smartfón na trhu

Teraz sa na internet dostali dve nové fotografie, na ktorých je smartfón Vivo APEX zachytený v realite. Nejedná sa teda o žiadny render, ale o funkčný model, ktorý vyzerá veľmi zaujímavo. Novinka by mala ponúknuť prednú vyklápaciu kameru, ktorá umožní nevytvoriť žiadny “nechutný” zárez do časti predného displeja. Pod kapotou by mal byť nekompromisný výkon v zastúpení 8-jadrového procesora Snapdragon 845 a až 8 GB pamäte RAM.

Vivo Apex

zdroj: gsmarena.com

Čínska spoločnosti Vivo svoju novinku predstaví už 12. júna v Číne. Dovtedy môžeme očakávať ešte niekoľko únikov, ktoré môžu priniesť bližšie informácie o tomto pripravovanom smartfóne. Isté je, že novinka môže dať poriadny úder konkurencii, ktorá dnes používa zárez v obrazovke, v ktorom sa skrýva reproduktor, senzory či samotná kamera.

Zdroj: gsmarena.com ilustračný obrázok: YouTube Androidcentral.com

TIP  Predaje Samsung smartfónov nečakane klesli. Môže za to malo inovácií a vysoká cena?

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.