Rozmýšľate nad aktualizáciou na Windows 10? Už o pár dní bude poslednej bezplatnej možnosti ako na to koniec | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Rozmýšľate nad aktualizáciou na Windows 10? Už o pár dní bude poslednej bezplatnej možnosti ako na to koniec

Novinky

Rozmýšľate nad aktualizáciou na Windows 10? Už o pár dní bude poslednej bezplatnej možnosti ako na to koniec

Ešte začiatkom novembra sme vám priniesli report o tom, že Microsoft čoskoro ukončí poslednú cestu ako spraviť upgrade na Windows 10 bezplatne. Konkrétne tejto možnosti bude koniec od 1.1.2018.

Poslednej možnosti bezplatného prechodu na Windows 10 už čoskoro končí

Spraviť aktualizáciu na najnovšiu verziu systému od Microsoftu hoci nie je také jednoduché ako pri predstavení Windowsu 10, ale stále je to možné a to prostredníctvom prihlásenia s k využívaniu podporných technológií (takzvaných „assistive technologies“).

Ak sa rozhodnete využiť túto poslednú bezplatnú možnosť ako aktualizovať váš systém na najnovší Windows 10, tak môžete tak spraviť cez stránky Microsoftu.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: vlastný

TIP  Nokia získala ďalších 100 miliónov dolárov na vývoj a výrobu nových smartfónov

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.