Bethesda Game Studios: Fallout 76 oficiálne potvrdený | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Bethesda Game Studios: Fallout 76 oficiálne potvrdený

Fallout 76

PC hry

Bethesda Game Studios: Fallout 76 oficiálne potvrdený

29. máj bol ten deň, na ktorí mnohí hráčí hier čakali. Herné štúdio Bethesda Game Studios oznámilo pokračovanie populárnej hry Fallout.

Pokračovanie hry však nenesie názov Fallout Online, Fallout Shelter 2 alebo Fallout 3 Remastered, ale Fallout 76. Nižšie si môžete pozrieť oficiálny trailer.

Oficiálny trailer hry Fallout 76

Ako ste mohli vidieť tak krátky trailer o hre neprezrádza toho moc. Odkazuje na číslo 76, ktoré bolo spomenuté v predošlých verziách hry. Jediná známa informácia je, že na vývoji hry sa podieľa herné štúdio Vault-Tec.

Viac informácií o hre by sme sa mohli dozvedieť v relácii  E3 Schowcase, ktorý sa bude vysielať 10. júna. V každom prípade hneď ako budú známe nové informácie tak vám ich prinesieme medzi prvými.

Zdroj: MSP, Twitter, úvodný obrázok: Youtube (Fallout)

TIP  Zabudnite na Twitch.tv. Facebook spustil vlastnú streamovaciu službu FB.gg

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.