Beast Quest - tip redakcie | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Beast Quest – tip redakcie

TIP REDAKCIE

Beast Quest – tip redakcie

Už dávno sme Vám nepriniesli tip na zaujímavú hru pre Váš Windows phone. Verím, že Vaše trpezlivé čakanie sa Vám vyplatilo, pretože dnes máme pre Vás skutočnú lahôdku – Beast Quest.

Aj keď hra je vo Windows phone store dlhší čas, chceli sme si nechať dlhší čas na oboznámenie sa s hrou, a musíme skonštatovať, že nás skutočne pozitívne prekvapila. Jedná sa o RPG hru na motívy knižnej série Beast Quest od spisovateľa menom Adam Blade.

Vašou úlohou je skúmať naozaj rozľahlý herný svet, a plniť rôzne úlohy, na ktoré počas hrania narazíte. Zbierate predmety, bojujete s monštrami, hľadáte cesty. Za splnenie úloh získavate peniaze, ktoré môžete použiť na vylepšenie Vašej výzbroje. Samozrejme získavate aj skúsenosti, vďaka ktorým zvyšujete Vašu úroveň, a stávate sa silnejšími. Jednoducho klasické prvky každej RPG hry.

Čo sa hrateľnosti týka, je naozaj na dobrej úrovni, ovládanie je intuitívne, a ľahko si naň zvyknete. Hru sme testovali na Lumii 930, kde funguje bez akýchkoľvek problémov. Ak máte možnosť ju otestovať na menej výkonnom zariadení, budeme radi, ak sa o výsledok podelíte v komentároch.

Hra je na stiahnutie ZDARMA.

Beast_quest_QR

TIP  Kov, FULL HD displej, 4GB RAM, senzor odtlačkov prstov a zľavový kupón robí zo smartfónu Apollo Lite atraktívnu voľbu

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.