Battlefield V, jedna z najočakávanejších strielačiek tohto roka bude predstavená už budúci týždeň | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Battlefield V, jedna z najočakávanejších strielačiek tohto roka bude predstavená už budúci týždeň

battliefield recenzia

PC hry

Battlefield V, jedna z najočakávanejších strielačiek tohto roka bude predstavená už budúci týždeň

Poznáme dátum oficiálneho predstavenia jeden z najočakávanejších hier tejto jari, Battlefield V.

Battlefield V bude predstavený už o pár dní

Spoločnosť EA, ktorá stojí za týmto pripravovaným herným titulom na sociálnej sieti Twitter prezradila, že hra  Battlefield V bude oficiálne predstavená už budúci týždeň, konkrétne 23. mája.

Aktuálne sa mnoho o tom čo hra v skutočnosti prinesie nevie. V rámci posledných správ, ktoré kolovali zákulisím sa hovorilo, že by sme sa mohli dočkať pokračovania 2. svetovej vojny. Informácie o tom priniesol svojho času renomovaný internetový portál Venture Beat.

Zároveň podľa statusu uverejneného na Twitteri možno konštatovať, že hra neponesie názov „World War II“, o ktorom sa špekulovalo.

Zdroj: Twitter, vlastný, úvodný obrázok: Youtube

TIP  Aj vy túžite po nových leveloch v legendárnej hre DOOM? Umelá inteligencia ich dokáže vytvoriť koľko len chcete

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.