Battlefield  V bude nasledovať Call of Duty. Zavedie nás do 2. svetovej vojny, hovorí dôveryhodný zdroj | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Battlefield  V bude nasledovať Call of Duty. Zavedie nás do 2. svetovej vojny, hovorí dôveryhodný zdroj

battliefield recenzia

Novinky

Battlefield  V bude nasledovať Call of Duty. Zavedie nás do 2. svetovej vojny, hovorí dôveryhodný zdroj

Battlefield  V bude nasledovať Call of Duty. Zavedie nás do 2. svetovej vojny, hovorí dôveryhodný zdroj

Vojny ako ľudstvo odjakživa rozdeľovali tak na druhej strane aj spájali. Nuž a v tomto trende budeme pravdepodobne pokračovať aj v očakávanej hre tohto roka – Battlefield V.

Hráči hier po historických konfliktov opäť po dlhšej dobe bažia a reagujú na to aj najväčšie herné spoločnosti. Po dlhšej odmlke by sme sa totiž mohli dočkať „pokračovania“ 2. svetovej vojny a to konkrétne v hre Battlefield V.  Tvrdí to dôveryhodný zdroj, na ktorý sa odvolávala renomovaný portál Venture Beat.

Vášnivým hráčom hier určite nemoholo uniknúť pomenovanie „Battlefield V“, ktoré sa teraz objavilo. Interne sa totiž hovorilo o názve s označením II, teda 2. Nuž, rovnaký interný zdroj hovorí, že sa má naskočiť na pôvodné číslovanie, ktoré sa zastavilo ešte v roku 2009.

Zároveň túto informáciu potvrdzuje aj uniknutá úvodná obrazovka z vývojárskeho buildu, ktorá ukazuje názov. Na druhej strane však či z nej „cítite“ 2. svetovú vojnu necháme na vás.

Zdroj: VentureBeat

Hra by mala byť oficiálne predstavená na jeseň tohto roku.

Zdroj: VentureBeat, úvodný obrázok: Youtube

 

TIP  Rozšírenie, ktoré má vo svojom PC viac ako 2 milióny používateľov sleduje vašu históriu aj v inkognito móde

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.