Battle Carnival je ďalšia návyková hra, ktorú si zamilujú fanúšikovia hier ako sú Team Fortress 2 či Overwatch. Dostupná je zadarmo! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Battle Carnival je ďalšia návyková hra, ktorú si zamilujú fanúšikovia hier ako sú Team Fortress 2 či Overwatch. Dostupná je zadarmo!

battle carnival wallper

PC hry

Battle Carnival je ďalšia návyková hra, ktorú si zamilujú fanúšikovia hier ako sú Team Fortress 2 či Overwatch. Dostupná je zadarmo!

Battle Carnival je ďalšia FPS hra, ktorá by mohla zaujať tisíce hráčov. Ponúka totiž množstvo herných módov, ktoré vyzdvihujú vlastností jednotlivých postáv a tímovú prácu. Za hrou stojí štúdiou Zepetto a do obehu sa dostala len nedávno, koncom apríla.

Battle Carnival je novou FPS hrou, ktorá má pred sebou svetlú budúcnosť

Hráči majú možnosť si vybrať z viacerých rôznych charakterov, ktoré sa od seba odlišujú nie len vzhľadom, ale aj schopnosťami. Hra do veľkej miery pripomína populárny game play hry Team Fortress 2 či Overwatch, kde hráči môžu vyskúšať nie len rôzne charaktery, ale aj viacero zbraní bez toho, aby museli za ne platiť reálnymi peniazmi.  Ako hra vyzerá v praxi si môžete pozrieť nižšie.

Celkovo hra ponúka 25 máp, 7 herných módov vrátane populárneho Deathmatch módu, viac ako 10 rôznych charakterov a šialene dobrý game play. Zároveň určite potešíme aj majiteľov menej výkonných zariadení. Totiž na to, aby ste hru spustili postačí vám zostava v podobe Windows 7 (resp. vyššia verzia OS), Pentium 4, 1GB RAM, grafická karta Nvidia GeForce 8600GT, DirectX 9.0c, 5GB úložného priestoru a zvuková karta.

Hru aktuálne stiahnete zadarmo priamo zo Steamu. Dostupná je ako Early Access Game. Inými slovami hra je aktuálne dostupná v testovacej verzii.

Battle Carnival
Battle Carnival
Developer: Zepetto
Price: 0

Zdroj: vlastný, Battle Carnival

TIP  Stiahni si prémiovú hru Odysseus Kosmos v limitovanej ponuke úplne zadarmo

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.