Battle Carnival je ďalšia návyková hra, ktorú si zamilujú fanúšikovia hier ako sú Team Fortress 2 či Overwatch. Dostupná je zadarmo! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Battle Carnival je ďalšia návyková hra, ktorú si zamilujú fanúšikovia hier ako sú Team Fortress 2 či Overwatch. Dostupná je zadarmo!

battle carnival wallper

PC hry

Battle Carnival je ďalšia návyková hra, ktorú si zamilujú fanúšikovia hier ako sú Team Fortress 2 či Overwatch. Dostupná je zadarmo!

Battle Carnival je ďalšia FPS hra, ktorá by mohla zaujať tisíce hráčov. Ponúka totiž množstvo herných módov, ktoré vyzdvihujú vlastností jednotlivých postáv a tímovú prácu. Za hrou stojí štúdiou Zepetto a do obehu sa dostala len nedávno, koncom apríla.

Battle Carnival je novou FPS hrou, ktorá má pred sebou svetlú budúcnosť

Hráči majú možnosť si vybrať z viacerých rôznych charakterov, ktoré sa od seba odlišujú nie len vzhľadom, ale aj schopnosťami. Hra do veľkej miery pripomína populárny game play hry Team Fortress 2 či Overwatch, kde hráči môžu vyskúšať nie len rôzne charaktery, ale aj viacero zbraní bez toho, aby museli za ne platiť reálnymi peniazmi.  Ako hra vyzerá v praxi si môžete pozrieť nižšie.

Celkovo hra ponúka 25 máp, 7 herných módov vrátane populárneho Deathmatch módu, viac ako 10 rôznych charakterov a šialene dobrý game play. Zároveň určite potešíme aj majiteľov menej výkonných zariadení. Totiž na to, aby ste hru spustili postačí vám zostava v podobe Windows 7 (resp. vyššia verzia OS), Pentium 4, 1GB RAM, grafická karta Nvidia GeForce 8600GT, DirectX 9.0c, 5GB úložného priestoru a zvuková karta.

Hru aktuálne stiahnete zadarmo priamo zo Steamu. Dostupná je ako Early Access Game. Inými slovami hra je aktuálne dostupná v testovacej verzii.

Battle Carnival
Battle Carnival
Developer: Zepetto
Price: 0

Zdroj: vlastný, Battle Carnival

TIP  Blacklight: Retribution je jednou z najlepších futuristických FPS hier, pri ktorej strávite hodiny zábavy. Dostupná je zadarmo

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.