Automatizácia úloh vo vašom PC. Vyskúšali sme Ellp aplikáciu. Dostupná je zadarmo | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Automatizácia úloh vo vašom PC. Vyskúšali sme Ellp aplikáciu. Dostupná je zadarmo

Novinky

Automatizácia úloh vo vašom PC. Vyskúšali sme Ellp aplikáciu. Dostupná je zadarmo

Pripojíte si slúchadla k PC a automaticky sa vám spustí Spotify? Alebo navštevujete váš obľúbený internetový magazín hneď ako zapnete PC? Čo tak zautomatizovať tieto úlohy a ušetriť si niekoľko klikov navyše?

Tak o tomto je aplikácia Ellp, ktorá slúži na automatizáciu úloh, ktoré robíte „automaticky“. Jedná sa o celkom šikovný nástroj, s ktorým dokážete ušetriť nie len čas ale aj minimalizovať nevyhnutné úlohy. Napríklad, hneď ako sme si stiahli túto aplikáciu tak sme si nastavili automatické čistenie koša po tom ako dosiahne určitú kapacitu, resp. v ňom nájdeme súbory staršie ako niekoľko mesiacov.

Zdroj: vlastný

Je to celkom jednoduché, v rámci ponuka aplikácie si vyberiete kartu ktorá vám vyhovuje najviac. Následne ju aktivujete a o ostatné sa postará program sám.

Zdroj: vlastný

Aplikácia tak isto ponúka aj možnosti vytvárania vlastných úloh, resp. úpravu existujúcich/prednastavených zautomatizovaných pokynov.

V rámci ponuky už prednastavených pokynov nájdete viacero kategórií od produktivity, zabezpečenia systému až po sekciu „zábavy“, ktorá obsahuje pokyny typu „keď pripojím slúchadla zapni Spotify“ a podobne.

Zdroj: vlastný

Aplikáciu jednoznačne odporúčame vyskúšať vzhľadom na to, že je dostupná zadarmo. Nájdete ju na tomto odkaze. Nám sa najviac osvedčili pokyny automatického mazania koša, spúšťanie obľúbeného magazínu pri zapnutí počítača, upozornenia týkajúce sa aplikácií ktoré neprimerane spomaľujú PC či upozornenia na zmenu počasia.

Zdroj: vlastný

TIP  Xiaomi Max 2 smartfón s batériou 5300mAh a 6,4“ FULL HD displejom môžeš mať výrazne lacnejšie z EÚ skladu

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.