AT&T potvrdzuje „Microsoft bude môcť aktualizovať systém aj bez nás“ | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

AT&T potvrdzuje „Microsoft bude môcť aktualizovať systém aj bez nás“

Novinky

AT&T potvrdzuje „Microsoft bude môcť aktualizovať systém aj bez nás“

Microsoft príchodom Windows 10 ohlásil zmenu stratégie v poskytovaní ich produktoch, ktoré po novom majú byť „službou“, čo znamená, že sa bude jednať o kontinuálnu poskytovanie podpory pre ich produkty založenej na pravidelných aktualizáciách.

Mnohí z nás boli voči tomu skeptickí a pochybovali o tom, že sa bude dať hlavne pri mobilnej platforme obchádzať operátorov pri pravidelných aktualizáciách, hoci  Microsoft už viackrát informoval, že to bude možné.

Včera, jeden z najväčších celosvetových operátorov AT&T prostredníctvom svojho fóra, potvrdilo, že aktualizácie pre Windows 10 Mobile nebudú prechádzať certifikáciou spoločnosti.

AT&T_odpoved

“Lumia 950 bude dostávať pravidelné aktualizácie WaaS každý mesiac (Windows as a Service), a posledná z nich bola uvoľnená 8. decembra (Verzia Buildu 10.0.10586.29) Tieto aktualizácie neprešli certifikáciou AT&T, a sú doručované priamo z Microsoftu. Wi-Fi pripojenie je nevyhnutnosťou. V zozname aplikácie, skrolujte nižšie a do Nastavení > Aktualizácií Telefónu > Kontrola Aktualizácie”

TIP  Nádhera! Takto bude vyzerať nový Samsung Galaxy Note 9, ktorý príde v týchto luxusných farbách

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.