Asus ROG smartfón bez problémov nahradí akékoľvek herné zariadenie u vás doma | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Asus ROG smartfón bez problémov nahradí akékoľvek herné zariadenie u vás doma

ASUS ROG Phone

ANDROID

Asus ROG smartfón bez problémov nahradí akékoľvek herné zariadenie u vás doma

Herná rada Asusu Republic of Gamers sa rozrastá o ďalšieho člena. Tentokrát to je novinka v podaní herného smartfónu Asus ROG, ktorý sa objavil na tohtoročnom Computexe v Taipei. Ten prináša vskutočnosti nabité štatistiky a pri žiadnej hre by nemal ani zaváhať. Špecifikácie však nie sú všetko. Asus ROG Phone prichádza s nepredstaviteľným množstvom doplnkov a príslušenstiev, že ním viete nahradiť takmer akékoľvek herné zariadenie.

V tele smartfónu sa schováva čipset Qualcomm octa-core Snapdragon 845 taktovaný až na 2,96 GHz. Prednej strane bude dominovať 6 palcový amoled displej s rozlíšením 2160 x 1018 a refresh rate dosiahne až 90 Hz. Procesoru sekunduje 8 GB RAM a smartfón bude vybavený 802.11ad WiGig pre ultra rýchlu komunikáciu. Duálny fotoaparát sa síce so slušnými 12MP/8MP vzadu sa síce asi nezaradí medzi špičku, ale výsledky nemusia byť vôbec zlé. Na prednej strane tak nájdeme už len 8 MP senzor. Na zadnej je však ešte umiestnená čítačka odtlačkov prstov a logo Asus vybavené RBG podsvietením. Ďalej zariadenie disponuje napríklad 4000 mAh batériou, Asus HyperCharge, a nechýba ani viacero portov USB Type-C.

Čo však telefón postráda je 3,5 mm jack. Ten sa ale jednoducho doplní pomocou nasadzovacieho príslušenstva AreoActive Cooler so vstavaným chladením a aj spomínaným 3,5 mm jackom. K dispozícií bude aj TwinView Dock, ktorý vám spraví z telefónu zariadenie s ovládačom a dvomi obrazovkami, z čoho jedna je vstavaná a druhá je samotná obrazovka smartfónu. No určite najzaujímavejším a najpoužiteľnejším vybavením bude Mobile Desktop Dock, vďaka ktorému môžete hrať vaše obľúbené mobilné hry presne ako na počítači – s myšou a klávesnicou na veľkej obrazovke.

Niet pochýb že Asus ROG Phone je nabúchaná mašina s rôznymi možnosťami a využitím, otázkou však stále zostáva, je takéto zariadenie naozaj vhodná investícia a bude sa vôbec vo veľkom predávať?

TIP  Takto bude vyzerať Google Pixel 3 XL, teda nový vlajkový smartfón od spoločnosti Google. Páči sa Ti?

Zdroj videa: YouTube – Mobile Intro

Zdroj: MSP, úvodný obrázok: liliputing.com

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.