Asus predstavil nadupaný smartfón Zenfone Max Pro M1 s vysokým výkonom a veľkou 5000 mAh batériou | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Asus predstavil nadupaný smartfón Zenfone Max Pro M1 s vysokým výkonom a veľkou 5000 mAh batériou

Asus Zenfone Max Pro M1

ANDROID

Asus predstavil nadupaný smartfón Zenfone Max Pro M1 s vysokým výkonom a veľkou 5000 mAh batériou

Spoločnosť Asus predstavila veľmi exkluzívny smartfón Zenfone Max Pro M1, ktorý svojou výbavou určite zaujme nejedného nadšenca chytrých telefónov. Zenfone Max Pro M1 ponúka veľký 6″ IPS displejom s pomerom strán 18:9, okolo ktorého nájdeme pomerne tenké rámčeky.

Pod kapotou smartfónu Asus Zenfone Max Pro M1 tyká výkonný 8-jadrový procesor Snapdragon 636, ktorému sekunduje 3, 4 alebo až 6 GB RAM a 32 alebo 64 GB úložisko. O výkonný hardvér sa stará veľká 5000 mAh batéria, ktorá Asusu dodá “šťavu” aj na dva dni výdrže pri aktívnejšom používaní smartfónu.

Asus Zenfone Max Pro M1 zaujme dizajnom, výkonom i cenou

Novinka nezaujme iba výkonom či dizajnom, ale aj napríklad zadným duálnym 13 + 5 Mpx fotoaparátom. Na prednej strane potom nájdeme 8 Mpx fotoaparát pre selfies zábery či videohovory. Veľkou zaujímavosťou smartfónu je prostredie ZenUI, ktoré beží na najnovšom Androide 8 Oreo. Asus zároveň pre tento model sľubuje k dispozícii ďalšie aspoň dve veľké systémové aktualizácie.

Nový Asus Zenfone Max Pro M1 má za úlohu konkurovať cenovo dostupným smartfónom na trhu. Jeho cenovka je aj napriek dobrej výbave veľmi zaujímavá, keďže štartuje pri variante 32GB/3GB na cene 135 , pri variante 4GB/64GB za cenu 160 € a za variantu s 6GB/64GB si Asus popýta približne 185 €. Potrebné povedať, že oficiálna cena a dostupnosť pre Slovensko ešte nie je známa.

TIP  Ďalší zdroj potvrdzuje, že Andromeda OS (Surface Phone) tak skoro nepríde

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: produktová fotografia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.