Apple vydal nový iOS 11.4, ktorý trpí vážnou chybou. Užívatelia sa sťažujú na problémy s batériou! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Apple vydal nový iOS 11.4, ktorý trpí vážnou chybou. Užívatelia sa sťažujú na problémy s batériou!

IPhone

Apple

Apple vydal nový iOS 11.4, ktorý trpí vážnou chybou. Užívatelia sa sťažujú na problémy s batériou!

Jablčná spoločnosť ešte koncom minulého mesiaca vydala novú systémovú aktualizáciu iOS 11.4. Tá mala ponúknuť niekoľko nových funkcií a zmien, ale zdá sa, že priniesla aj jednu vážnu chybu, ktorá sa týka samotnej výdrže iPhonov. Veľké množstvo používateľov systému iOS 11.4 sa sťažuje na veľmi slabú výdrž batérie.

Na oficiálnej Apple podpore existuje niekoľko vlákien, kde sa ľudia sťažujú na veľmi nízku výdrž batérie po prejdení na najnovší iOS 11.4. Niektorým užívateľom dokonca batéria poklesne z 50 % na 20 % už za pár minút, čo robí z iPhonu doslova nepoužiteľné zariadenie. Túto chybu chceli odstrániť už aj samotní užívatelia jablčných zariadení a niektorým sa dokonca podarilo zmierniť radikálne vybíjanie batérie tým, že si vo Wi-Fi sieťach nastavili využívanie len 2,4 GHz siete a nie 5 GHz.

Apple zatiaľ chybu neodstránil a iOS 11.4 výrazne znižuje výdrž batérie iPhonov

Viacerým používateľom sa bohužiaľ problém s batériou nepodarilo odstrániť. Teraz sú tak odkázaní buď prejsť na predošlú systémovú verziu, teda na systém iOS 11.3.1, alebo čakať na vydanie novej systémovej aktualizácie, ktorou by spoločnosť Apple nepríjemnú chybu s batériou mohla odstrániť.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: unsplash.com

TIP  Microsoft sa môže pochváliť vylepšeným Windows Defenderom

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Mohlo by ťa tiež zaujímať Apple

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.