Apple vydal nový iOS 11.3, ktorý prináša množstvo noviniek | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Apple vydal nový iOS 11.3, ktorý prináša množstvo noviniek

iOS 11.3

Apple

Apple vydal nový iOS 11.3, ktorý prináša množstvo noviniek

Apple vydal nový iOS 11.3, ktorý prináša množstvo noviniek

Spoločnosť Apple práve vydala novú systémovú aktualizáciu ktorá prináša systém iOS 11.3. Nová aktualizácia prináša množstvo dôležitých noviniek preto aktualizáciu určite doporučujeme čo najskôr nainštalovať na svoje podporované zariadenie.  Nový iOS 11.3 prináša dlho očakávanú funkciu, ktorá umožňuje majiteľovi iPhonu vypnúť alebo zapnúť obmedzenie výkonu iPhonu na úkor lepšiej výdrže batérie. Kritizovaná funkcia od Applu sa tak dá dnes už jednoducho vypnúť.

iOS 11.3 prináša množstvo noviniek a opráv

Nový iOS 11.3 prináša množstvo zaujímavých noviniek pre iPhone, iPod Touch i iPad. Nová aktualizácia sa však primárne zameriava na čo najlepšiu stabilitu systému, ktorá určite v predošlej verzii nebola až tak stabilná. Apple navyše pridáva rôzne detaily a prináša rôzne zaujímavé funkcie navyše, ktoré možno na prvý pohľad neboli potrebné, avšak určite milovníkov spoločnosti Apple potešia. Viac sa o nových funkciách dočítaš už priamo samotných obrázkoch, na ktorých je vidieť, čo všetko prináša nový systém iOS 11.3 pre uvedené zariadenia.

Nová systémová aktualizácia iOS 11.3 je už v tejto chvíli dostupná pre podporované zariadenia Apple iPhone, iPod Touch a iPad. Samotná aktualizácia je bezplatná a ako som už zmienil na začiatku, určite aktualizáciu odporúčam nainštalovať, pretože prináša množstvo opravených chýb, ktoré predtým nepríjemné sprevádzali používateľov týchto zariadení.

Zdroj: vlastný, ilustračný obrázok: vlastný

TIP  Nokia vydala dve veľmi emotívne videá, ktoré by si určite mal vidieť. Súhlasíš s nimi?

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Apple

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.