Connect with us

Apple si odhryzol z čistého zisku 93 %

Novinky

Apple si odhryzol z čistého zisku 93 %

Asi netreba nikomu špeciálne predstavovať známu americkú značku Apple a jeho iPhony a nikoho neprekvapí, že má jedny z najväčších obratov na svete v segmente mobilných telefónov. Avšak zaujímavejší je práve podiel na trhu, totiž podľa dostupných štatistík sa Apple podarilo získať až 93 % podiel čo sa týka čistého zisku na trhu (predajná cena – náklady = čistý zisk). Minulý rok pre Apple bol jeden z najlepších hlavne po predstavení nových iPhonov s väčšími displejmi (4,7 – 5,5“ palcov). Na druhej strane Microsoft na čistom zisku stratil 2% a Samsung získal 9 %. Ako sa darilo ostatným renomovaným značkám si môžete pozrieť nižšie.

profits-phone-makers

 

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.