Apple si odhryzol z čistého zisku 93 % | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Apple si odhryzol z čistého zisku 93 %

Novinky

Apple si odhryzol z čistého zisku 93 %

Asi netreba nikomu špeciálne predstavovať známu americkú značku Apple a jeho iPhony a nikoho neprekvapí, že má jedny z najväčších obratov na svete v segmente mobilných telefónov. Avšak zaujímavejší je práve podiel na trhu, totiž podľa dostupných štatistík sa Apple podarilo získať až 93 % podiel čo sa týka čistého zisku na trhu (predajná cena – náklady = čistý zisk). Minulý rok pre Apple bol jeden z najlepších hlavne po predstavení nových iPhonov s väčšími displejmi (4,7 – 5,5“ palcov). Na druhej strane Microsoft na čistom zisku stratil 2% a Samsung získal 9 %. Ako sa darilo ostatným renomovaným značkám si môžete pozrieť nižšie.

profits-phone-makers

 

TIP  Kopíruje či nekopíruje? LG tvrdí, že dizajn iPhone X smartfónu nekopíruje. Týmito argumentmi nás chce presvedčiť!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.