Apple sa prerátal. Produkcia iPhone X telefón klesla na polovicu, tvrdia analytici | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Apple sa prerátal. Produkcia iPhone X telefón klesla na polovicu, tvrdia analytici

Apple

Apple sa prerátal. Produkcia iPhone X telefón klesla na polovicu, tvrdia analytici

Spoločnosť Apple nemá veľa dôvodov na oslavu, minimálne podľa analytikov, ktorí tvrdia, že produkcia iPhone X telefónov klesla na polovicu. Predajom sa totiž nedarí.
Apple plánoval pôvodne predať v prvom kvartáli 40 miliónov zariadení iPhone X. Aktuálne však zredukoval tento cieľ na polovicu.

„Apple znižuje svoj výrobný cieľ pre iPhone X v trojmesačnom období od januára z počtu viac ako 40 miliónov kusov, ktoré sa plánovali  v čase jeho vydania v novembri.
Americký technologický gigant oznámil dodávateľom, že sa rozhodol znížiť cieľ na obdobie približne na 20 miliónov kusov vzhľadom na pomalšie tržby v sezóne dovoleniek na kľúčových trhoch, ako sú Európa, USA a China.“, píše sa v reporte Nikkei.

V reporte sa ďalej píše, že toto oznámenie bude mať domino efekt na dodávateľov jednotlivých komponentov pre tento konkrétny model.

Zdroj: nikkei.com, uvodnz obrázok: vlastný

TIP  iPhony ani v tomto roku nedostanú OLED displej! Apple urobil razantný škrt kvôli slabým predajom iPhonov

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Apple

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.