Apple prinesie vlastný headset na virtuálnu realitu až v roku 2021. Vieme, prečo! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Apple prinesie vlastný headset na virtuálnu realitu až v roku 2021. Vieme, prečo!

Apple

Apple

Apple prinesie vlastný headset na virtuálnu realitu až v roku 2021. Vieme, prečo!

Ešte v lete minulý rok spoločnosť Loup Ventures povedala, že Apple príde s vlastným headsetom pre virtuálnu realitu už v roku 2020. Teraz sa ale zdá, že sa všetko zmení. Jablčná spoločnosť by mala predstaviť svoj prvý headset až o rok neskôr.

Gene Munster, jeden z členov spoločnosti Loup Ventures, sa zúčastnil veľmi zaujímavého stretnutia s odborníkmi na AR, po ktorom získal presvedčenie, že prvý headset od Apple príde o jeden rok neskôr. K tomuto tvrdeniu navyše prispieva aj názor generálneho riaditeľa Applu, Tima Cooka, ktorý povedal, že technológia pre takýto headset ešte nie je zrelá.

Virtuálna realita od Apple má byť skutočne revolučná!

Munster je presvedčený, že sa prvý headset na virtuálnu realitu od Apple môže objaviť až v decembri 2021. Apple ešte údajne potrebuje čas na vyzretie samotnej technológie, aby mohol byť jeho headset špičkou na trhu. Dokonca niektoré úniky naznačujú, že by sa z nového headsetu mohol stáť predajný hit a jeho predaje by mohli byť ďaleko vyššie od predajov iPhonov.

Headsety pre virtuálnu realitu sú dnes veľmi zaujímavým produktom. Táto technológia je však ešte dnes limitujúca a dá sa povedať, že výrobcovia každým novým produktom na nás experimentujú a snažia sa zistiť odozvu. Je jasné, že sa Apple bude snažiť od aktuálnych produktov viac odlíšiť a kto vie, možno sa dokonca dočkáme okuliarov podobných Google Glass, ktoré by dokonca obsahovali zabudovanú batériu.

TIP  Panasonic sa zbláznil? Predstavil smartfón za 1600 dolárov. Ten ponúka dokonca aj skener čiarových kódov

Zdroj: phonearena.com, úvodný obrázok: theverge.com

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Mohlo by ťa tiež zaujímať Apple

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.