Apple prezradil, kedy predstaví výkonný "super počítač" Mac Pro | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Apple prezradil, kedy predstaví výkonný “super počítač” Mac Pro

Apple

Apple prezradil, kedy predstaví výkonný “super počítač” Mac Pro

Apple prezradil, kedy predstaví výkonný “super počítač” Mac Pro

Milovníci výkonu, veľkí fanúšikovia spoločnosti Apple či nadšenci technológií, všetky tieto skupiny čakajú, kedy Apple predstaví ďalšiu generáciu veľmi výkonného počítača s názvom Mac Pro. Ten bol naposledy predstavený v roku 2013 a žiaľ, kvôli jeho konštrukčným nedostatkom a nemožnosti výrazného upgradu, si tento “super” počítač vyslúžil vlnu kritiky a bohužiaľ nebol ani úspešný v samotných predajoch.

Apple hlási, že Mac Pro príde v roku 2019

Spoločnosť Apple si je o problémoch s aktuálnym modelom Mac Pro vedomá a stále hľadá riešenia, aby ďalšia generácia bola čo najdokonalejšia. Spoločnosť Apple na usporiadanom stretnutí médiám prezradila, že ďalšia generácia počítača Mac Pro príde už v roku 2019.

Mac Pro

Zdroj: macworld.com

Spoločnosť Apple si tak zobrala dostatok času na to, aby sa mohla viacej zaoberať nie iba výkonom, ale aj samotným systémom počítača Mac ako takého. Spoločnosť vysvetlila, že v súčasnosti pracuje s niekoľkými odborníkmi z rôznych profesii, ako sú napríklad vizuálne efekty, editácia videa, 3D animácia či hudobná produkcia. Apple jednoducho chce, aby bol nový systém čo najdokonalejší a zároveň chce, aby profesionálne laptopy a počítače slúžili k skutočne profesionálnym účelom, ak v mene nesú značenie Pro.

Zdroj: Gsmarena.com, úvodný obrázok: vlastný

TIP  Apple pracuje na vlastnej ultrazvukovej čítačke odtlačkov prstov, ktorá by mohla byť umiestnená aj v displeji

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Apple

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.