Najčítanejší Windows 10 portál

Apple predstavil nový iOS 12. Ten príde pre všetky tieto iPhony a iPady na zozname!

zdroj: youtube apple

Apple len pred pár minútami predstavil nový operačný systém iOS 12, ktorý prináša obrovské množstvo zaujímavých noviniek. Zároveň jablčná spoločnosť prezradila zoznam podporovaných zariadení pre nový iOS. Majitelia Apple smartfónov a tabletov môžu mať určite dôvod na radosť, pretože Apple prináša podporu aj pre pomerne dnes už staré zariadenia.

Nový iOS 12 príde aj na 5-ročný iPhone 5s

Spoločnosť Apple prináša neuveriteľne dlhú softvérovú podporu pre svoje iPhony a iPady. Najnovší systém iOS 12 príde pre iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus iPhone 8, iPhone 8 Plus a iPhone X. Rovnako dlhú podporu získavajú aj tabety. Nový iOS totiž príde na iPad Air, iPad Air 2, iPad 2017, iPad 2018, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Mini 4, iPad Pro 12,9″, iPad Pro 9,7″ a iPad Pro 10.5. Najnovší iOS 12 taktiež príde na iPod Touch 6. generácie.

Jablčná spoločnosť určite prekvapila veľké množstvo fanúšikov. Očakávalo sa, že nový iOS sa už pre iPhone 5s nedostaví, no opak je pravdou a Apple tak prináša softvérovú podporu pre dnes už 5 ročný model, čo je naozaj impozantné. Nový iOS 12 bude dostupný už v druhej polovici tohto roka.

Zdroj: phonearena.com, úvodný obrázok: YouTube – Apple

TIP  Xiaomi Mi 8 oficiálne: OLED displej, čítačka odtlačku prsta na displeji, Snapdragon 845 a nízka cena. Konkurencia má čo robiť!
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.