Apple predstavil červený iPhone 8 a 8 Plus, ktorý vyzerá veľmi zaujímavo | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Apple predstavil červený iPhone 8 a 8 Plus, ktorý vyzerá veľmi zaujímavo

iPhone 8

Apple

Apple predstavil červený iPhone 8 a 8 Plus, ktorý vyzerá veľmi zaujímavo

Apple predstavil červený iPhone 8 a 8 Plus, ktorý vyzerá veľmi zaujímavo

Spoločnosť Apple predstavila dvojicu nových iPhonov, a to konkrétne nový iPhone 8 (PRODUCT) RED a iPhone 8 Plus (PRODUCT) RED. Oba modely sú pochopiteľne už s minuloročnými 8čkami rovnaké, avšak tieto sú dostupné v špeciálnej červenej farbe, ktorú Apple označuje ako (PRODUCT) RED. Kúpou nového iPhonu navyše užívatelia podporia boj proti zákernej chorobe HIV/AIDS. iPhone 8 (PRODUCT) RED je možné rozpoznať už na prvý pohľad, a to hlavne pre kombináciu čiernej prednej strany a červenej zadnej a bočnej strany. Táto kombinácia tak prináša zaujímavý dizajn a Apple pri tomto iPhone zdôrazňuje eleganciu.

Nové iPhony sa tak okrem zmienenej červenej farby už v ničom inom neodlišujú. Stále je tak k dispozícii varianta s 4,7 a 5,5″ displejom. Kým iPhone 8čka je vybavená jedným zadným fotoaparátom, Plusková varianta ponúka rovno dva objektívy, ktoré umožňujú vytvárať ešte zaujímavejšie fotografie. Celý hardvér je tak úplne identický už s niekoľko mesiacov dostupným iPhonom 8 a iPhonom 8 Plus, takže novinka prichádza iba s novou farebnou variantou.

iPhone 8

Produktová fotografia

iPhone 8 (Product) RED prichádza aj na Slovensko

iPhone 8 a iPhone 8 Plus pod kapotou ponúkne výkonný procesor Apple A11 Bionic založený na 64 bitovej architektúre, ktorému sekunduje v prípade iPhonu 8 2 GB operačná pamäť RAM a v prípade Pluska až 3 GB operačnej pamäte RAM. K dispozícii je opäť 256 GB úložisko, no a samozrejme nechýba odolná konštrukcia s normou IP67. Nové iPhony sa už o niekoľko dní začnú predávať aj na Slovensku, pričom cena bude úplne rovnaká ako za už niekoľko mesiacov dostupné iPhony 8 v bielej, zlatej a šedej farbe.

TIP  MacBooky dostali novú klávesnicu. Tá by mala raz a navždy odstrániť tento nepríjemný problém...

Zdroj: tlačová správa Apple, ilustračný obrázok: produktový obrázok od Apple

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Apple

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.