Apple plánuje odstaviť výrobu iPhonu X. Vedie ho k tomu tento dôvod... | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Apple plánuje odstaviť výrobu iPhonu X. Vedie ho k tomu tento dôvod…

Apple

Apple

Apple plánuje odstaviť výrobu iPhonu X. Vedie ho k tomu tento dôvod…

Jablčná spoločnosť stojí v týchto dňoch určite pred neľahkým rozhodnutím. Nedávna správa spoločnosti BlueFin Research tvrdí, že jablčná spoločnosť plánuje neskôr v tomto roku predstaviť trojicu nových smartfónov. To bude zároveň aj podľa analytikov dôvod, prečo chce Apple úplne prerušiť výrobu modelov Apple iPhone X a iPhone SE.

Prerušením výroby iPhonov môže Apple splniť svoj cieľ, ktorým je do konca roka dodať až 91 miliónov kusov smartfónov. Jablčná spoločnosť údajne plánuje predať až 92 miliónov nových iPhonov, čo je určite ambiciózny cieľ. Zároveň aj preto Apple nechce zbytočne vyrábať staré modely, keďže sa jablčná spoločnosť bude potrebovať sústrediť práve na výrobu aktuálnych modelov.

Apple chce predstaviť raketu!

Tento rok by mal Apple predstaviť trojicu nových iPhonov. Tá by mala generovať niekoľko desiatok miliónov predaných kusov po celom svete. Analytici predpovedajú, že Apple v tomto roku predstaví aj vylepšený model iPhone X s väčším displejom, ktorý by mohol ponúknuť najlepšie predaje z pomedzi trojice pripravovaných smartfónov.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok YouTube: Jonathan Morrison

 

 

TIP  Nokia X5 je oficiálne vonku! Novinka však sklamala väčšinu fanúšikov a vieme, prečo

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Apple

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.