Apple bojuje s ďalším problémom. Jediný znak dokáže zablokovať viacero aplikácií a vynútiť reštart telefónu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Apple bojuje s ďalším problémom. Jediný znak dokáže zablokovať viacero aplikácií a vynútiť reštart telefónu

Apple

Apple bojuje s ďalším problémom. Jediný znak dokáže zablokovať viacero aplikácií a vynútiť reštart telefónu

Apple bojuje s ďalším problémom. Jediný znak dokáže zablokovať viacero aplikácií a vynútiť reštart telefónu

Máte vo svojom zariadení od spoločnosti Apple nainštalovanú verziu iOS 11.2.5? Ak áno tak by ste mali spozornieť, jediný znak totiž dokáže spôsobiť zablokovanie viacerých aplikácií ako aj samovoľný reštart zariadenia.

Na bug poukázal známy technologický nadšenec Tom Warren, ktorý na sociálnej sieti nahral video, ktoré ukazuje to čo sa stane s telefónom ak obdržíte indický symbol „Telugu“. Výsledok si môžete pozrieť nižšie vo videu.

Ak máš teda iPhone telefón so spomínanou verziou iOS a príde ti špeciálny indický znak tak ťa budú čakať nepríjemnosti v podobe samovoľného reštartovania zariadenia. Zároveň viacero používateľov hlási, že táto chyba ovplyvňuje aj známe aplikácie ako sú WhatsApp, Gmail a Outlook, ktoré sú po obdŕžaní znaku nepoužiteľné.

Znak spôsobujúci problémy Apple telefónom

Zdroj: Twitter, úvodný obrázok: Pexels.com

TIP  Apple to poriadne spackal! Všetky nové iPhony ponúknu zabudovanú eSIM. Operátori sa búria!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Apple

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.