Aplikácie | sťahujte a počúvajte hudbu bez obmedzení
Connect with us

Aplikácie | sťahujte a počúvajte hudbu bez obmedzení

Windows aplikácie

Aplikácie | sťahujte a počúvajte hudbu bez obmedzení

Využívate hudobnú aplikáciu Spotify? Máme pre vás tip na obdobnú aplikáciu, ktorá umožňuje počúvanie hudby nie len online, ale aj offline bez nutnosti mesačných poplatkov. Konkrétne, reč je o aplikácii Free Mp3 Music Downloader & Player, ktorá je v obchode dostupná zadarmo.

Ako môžete na obrázkoch nižšie vidieť prostredie aplikácie je veľmi jednoduché a intuitívne. Na úvodnej obrazovke máte na výber najpočúvanejších interpretov, pri posunutí obrazovky sa dostanete k najlepšej stovke, kde ich aplikácia umožňuje ešte filtrovať podľa hudobné žánru (napr. Pop, Country,…). Po vybraní interpreta sa vám zobrazí klasický hudobný prehrávač kde budete mať možnosť buď počúvať pesničky (resp. album) online alebo si ich stiahnete do mobilu a následne budete ich mať k dispozícií v sekcii „Collection“. Na druhej strane, za negatívum pokladáme neprepojenie aplikácia s natívnou aplikáciou Hudba, ale aj otravnú reklamu, ktorá pravidelne vyskakuje v prípade ak sa pohybujete v prostredí aplikácie.

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

TIP  Microsoft mal s aplikáciou Groove Music naozaj veľké plány. Prečo ju nakoniec opustil?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.